من امیدوارم راستی و زندگی، نابالغ از طریق پدرم می آید

نتیجه جستجو تصویر برای "من هستم راه راست و زندگی، نه عطف نه از طریق من از طریق من"

 

 

 

همانطور که در پست های وبلاگ من توضیح داده ام، ما دوره زمانی نهایی را به پایان می رسانیم که با بازگشت عیسی مسیح به زمین برای سلطنت هزار ساله او بی وقفه به پایان خواهد رسید.

 

این حکم از عیسی مسیح از قدرت و نیرویی است که هیچ فضایی برای تفسیر یا هر مذهبی دیگری برای خدا ندارد.

بنابراین باید از خود بپرسیم چرا پاپ همه ادیان را به عنوان مسیر درست برای خدا شناخت.

کدام جنبه ی پاپ بیشتر است؟

 

دوره زمانبندی آخر از 14 مه 1948 با ایجاد دولت اسرائیل آغاز شد.

 

در واقع در 14 مه 1948 با ایجاد یک دولت یهودی، یهودیان پس از 2000 سال از خروج، عفو خدا را برای رد کردن و مصلوب شدن مسیحایی که آنها در عیسی مسیح ناصری خواسته اند  » عیسی مسیح اما این بخشش خداوند در پایان زمان، به پادشاهی بهشت ​​نمی رسد.

مردم یهودی مانند بسیاری از مردم مجبور خواهند شد تا تا پایان حکومت هزار ساله عیسی مسیح و قیام دوم، برای امید به ورود به پادشاهی بهشت، صبر کنند.

 

در پایان دوره زمانی پایان، تنها برخی از مسیحیان مرده به دنیا خواهند آمد.

 

و برخی از مسیحیان زندگی می کنند « کلیسا » در یک لحظه تغییر خواهد کرد و بنابراین از زندگی فانی به زندگی ابدی منتهی خواهد شد، بدون اینکه از طریق مرگ به سادگی توسط عشق عیسی مسیح گذشت.

 

این وعده عیسی مسیح است و هیچ کس نمی تواند کلمه از پسر خدا که زندگی او داد تا ما را از گناهان ما از گرو در اوردن شک، و غیره به ما اجازه دسترسی به ملکوت خدا، نه با شایستگی اما عشق او

 

شما متوجه شده اید که من مشخص کرده ام که فقط مسیحیان خاصی در مورد قیام و گذار از زندگی فانی به زندگی ابدی بدون رفتن به مرگ مواجه خواهند شد.

 

کسانی که تحت تاثیر قرار خواهد مسیحیانی که تعمید آب، (فقط غسل تعمید معتبر)، که عیسی مسیح خواسته اند تا ناجی خود را دریافت کرده اند، که از خدا طلب بخشش برای همه گناهان مرتکب شده و که خواسته اند می توبه و صادقانه از گناهانشان توبه کنند.

 

بیش از همیشه، هر کس باید زندگی خود را راست و تدریس عیسی مسیح (عشق، بخشندگی و ایمان) را دنبال کند.

 

در نزد همه علائم هشدار دهنده کتاب مقدس از بازگشت از عیسی مسیح خداوند، که می گیرد هر روز با قدرت و توان ما مطمئن هستیم که این بازگشت قریب الوقوع است.

 

البته ما آخرین نسل قبل از این بازگشت هستیم، ما از سال 1948 مطمئن هستیم. ماه 24.34

یک نسل هم خیلی کوتاه و خیلی طولانی است، اما ما واقعا واقعا نزدیک به این بازگشت هستیم.

 

از زمان ایجاد وبلاگ من در سال 2009، اعلام میکنم که این بازگشت میتواند در سال جاری دخالت کند.البته این اتفاق رخ نداد

 

اما این سال 2018 بسیار ویژه است زیرا زمان نسل کتاب مقدس 70 سال و 1948 + 70 = 2018 است.

 

با در نظر گرفتن قدرت، توان، فرکانس و شدت تمام علائم کتاب مقدس که انجام شده و انجام شد در سال 2018 ما قطعا در پایان دوره کتاب مقدس به پایان زمان .

 

امید است که جشنواره ترومپت 2018 بازگشت عیسی مسیح ما را برای حذف « کلیسا » خود ببیند.

 

بنابراین دعا کنید که اسم های ما از کتاب زندگی پاک نشوند زیرا کسانی که ربوده شده اند « مسیحیان و دیگران » از روز خشم خدا دور می شوند که زمان بسیار دشواری برای کسانی است که می خواهند به عیسی بازگردند -Christ.

 

این دوره بسیار دشوار خواهد بود زیرا کلیسا دیگر بر روی زمین حضور نخواهد داشت. او در بهشت ​​خواهد بود تا شاهد ازدواج برهه باشد، این عهد جاودان پیش از خداست که عیسی مسیح با اعضای کلیسای او برقرار خواهد شد.

 

پس از حذف کلیسای عیسی مسیح، این جهان به طور کامل و به طور کامل به نیروهای شیطانی تحویل خواهد شد تا بازگشت فیزیکی عیسی مسیح بر روی کوه زیتون برای سلطنت او 1000 سال است.

 

ما در حال حاضر شاهد تمام عواقب و افزایش قدرت اسلامگرائی هستیم. جهان را بدون این همه مسیحیان که ربوده می شوند و جهان اسلام را تربیت می کنند را تصور کنید، با فاجعه های فزاینده تر و ویرانگر، جوامع و مردم ویرانگر که از بدبختی و ناامیدی فرو می روند.

 

این حکم خشونت آمیز خواهد بود.

 

بله، مطمئنا کسانی که ایمان آورده اند و از عیسی مسیح خواسته اند زندگی خود را هدایت کنند نجات خواهند یافت، اما همه دیگران خشم خدا را می دانند.

 

همیشه این کلمات عیسی مسیح را به یاد داشته باشید

« من راه حقیقت و زندگی است، هیچ کس تنها از طریق من به پدر نمی آید. « 

 

زمان در برگرفته است تا بفهمیم که زندگی ما به طور ناگهانی تغییر خواهد کرد به طوری که کاترپیلار تبدیل به یک پروانه می شود که ما از زندگی به زندگی ابدی حرکت می کنیم و بسیار زود است.

شاید 11 سپتامبر 2018 باشد.

من از شما دعوت میکنم تا این ویدیو را تماشا کنید که ویژگی خاص 2018 را توضیح میدهد.

 

شما می توانید میزان زلزله ها را با این لینک زیر ببینید

https://www.emsc-csem.org/#2w

زلزله های اخیر در سراسر جهان (در 2 هفته گذشته)

 

به زودی ببینید

پیروز


%d blogueurs aiment cette page :