جهاد قبل از لوله هفتم در اطراف 2017 اکتبر7 2

برای چندین دهه ما شاهد آن بوده ایم که زندگی برای بشریت پیچیده تر و پیچیده تر است.

 

به همین علت، علل متعددی وجود دارد که به علت مشکلات جهانی، اقتصادی، مالی، سیاسی، اجتماعی و مذهبی است.

 

ما حتی ممکن است دریابید که این سیاره نیز دچار اختلال قابل توجهی که باعث، زلزله، سونامی، طوفان، طوفان، طوفان، آتش سوزی و باران های سنگین.

 

ما همچنین باید توجه داشته باشید که از سال 2008 میلیون ها پرندگان، ماهی ها و حیات وحش و حیوانات خانگی هر سال بدون هیچ توضیحی در سراسر جهان.

 

ما همچنین باید تمام فاجعه های ریشه های انسانی و همه این موارد را در شرایط جنگ، تهدید جنگ ها و اعمال تروریسم و ​​خشونت های اسلامی قرار دهیم.

جهان به نظر می رسد دیوانه شده است!

 

تنها یک نقطه واحد برای همه این حقایق وجود دارد. این مجموعه ای از پیشگویی های کتاب مقدس است که پیش بینی زمان پایان آن را به دنبال بازگشت عیسی مسیح به زمین است.

 

اگر همه چیز به نظر می رسد نشان می دهد که ما در زمان های خاص و دشوار زندگی می کنیم که به شدت نشان می دهد که ما در انتهای زمان زندگی می کنیم، مهم است بدانیم زمانی که پایان زمان شروع به درک عیسی مسیح می شود.

 

همانطور که من در وبلاگ خود توضیح دادم، خود خدا بود که شروع پایان زمان را با نشانه ای چنان قوی کرد که هیچ کس با حسن نیت نتواند آن را نادیده بگیرد.

 

این نشانه ایجاد دولت اسرائیل در تاریخ 14 مه 1948 است.

 

خداوند مردم یهودی را تا پایان زمان به سرگردان محکوم کرد و در 14 مه 1948، خداوند آن را به این بازگشت تدریجی این مردم به سرزمین های اجدادی خود تقدیم کرد. و خداوند به کلام خود ایمان آورد و پس از 2000 سال حبس، بیابان را دوباره پر کرد.

 

با این واقعیت خدا به جهان گفت که پایان زمان تازه آغاز شده است.

 

در فصل 24 آیه 32-33-34-35 و 36 از انجیل رسول متی نبوت عیسی مسیح خود را نشان می دهد به ما یک نشانه بسیار مهم از آغاز زمان پایان و طول مدت آن است.

 

32 با مقایسه ای که از درخت انجیر ساخته شده است، خودتان را آموزش دهید. به محض اینکه شاخه های آن منعکس می شوند و برگ ها رشد می کنند، می دانید تابستان نزدیک است.

33 همانطور که همه این چیزها را می بینید، می دانید که پسر انسان نزد درب است

34 بطوریکه من به شما می گویم، این نسل نخواهد گذشت، و همه این اتفاق نخواهند افتاد.

35 بهشت ​​و زمین فرار خواهند کرد، اما سخنان من فراموش نخواهند شد.

36 و روز و ساعت، هیچ کس نمی داند، نه فرشتگان آسمان و نه پسر، بلکه تنها پدر.

 

ما با اطمینان می دانیم که نسل متولد شده در سال 1948 قبل از بازگشت عیسی مسیح نمی گذرد. اما این می تواند ما را تا سال 2068 برای حداکثر زندگی کتاب مقدس 120 سال به ارمغان بیاورد.

 

با این حال، همه چیز به نظر می رسد نشان می دهد که این بازگشت به شکوه عیسی مسیح خدا اتفاق می افتد. در واقع، ما می بینیم که رنج های بشر قوی و پیوسته است، و به عنوان بازگشت خداوند عیسی مسیح در کتاب مقدس قابل مقایسه با ظهور یک کودک، درد همیشه قوی تر و قوی تر تا به ظهور

 

یک علامت بسیار مهم در کتاب مقدس این بازگشت به شکوه پروردگار ما عیسی مسیح ویرانی جهان است که از آن جهان نتواند بهبود یابد. واضح است که از سپتامبر 29، 2008، ما این ویرانی اقتصادی و مالی جهانی را تجربه می کنیم.

 

یکی دیگر از نشانه حتی مهم تر « نجوم » ظاهر شد در آسمان سپتامبر 23 2017. برای درک اهمیت این نشانه باید فصل 12 از کتاب آخرالزمان (زیر و لینک منبع) به عنوان خوانده شده

 

توجه به درک نشانه های آخرالزمان فصل 12 کتاب آخرالزمان باید در فصل 17 درک شود (لینک)

 

در این فصل 17 ما یاد بگیرند که ژان در طول ربوده شدن او در روح تا به حال دید از زمان پاپ ژان پل دوم پادشاه ششم پادشاهان پاپ است. پادشاه هفتم پاپ بندیکت شانزدهم و پادشاه هشتم بودن پاپ بنوا شانزدهم فرانسوا بود اما همچنین یک هشتم به عنوان هنوز زنده است.

مکاشفه 12

 

01  علامت بزرگی در آسمان ظاهر شد: یک زن، داشتن خورشید برای مخملی، ماه زیر پای او، و تاج دوازده ستاره بر روی سر او. (توجه داشته باشید) علامت معاصر از 23 سپتامبر 2017 ویدیو   (لینک)

02  او حامله است و در درد و شکنجه زایمان گریه می کند.

03  یکی دیگر از نشانه ظاهر شد در آسمان: یک اژدها بزرگ، قرمز آتش، با هفت سر و ده شاخ و در هر یک از هفت سر، یک نیم تاج. (توجه داشته باشید) پاپ فرانسیس که اسقف رم و در نتیجه پوشیدن قرمز از لباس او را کاردینال گفت. او سر از سلطنت پاپ متشکل از هفت پادشاه پاپ (به علاوه هشتم خود را) و ده شاخ که ادیان که وفاداری قرض داده اند می باشد دین جهانی ( ویدئو)

04  دم او، کشیدن یک سوم ستاره های آسمان، آنها را بر روی زمین انداخت. اژدها آمد تا قبل از زنانی که قصد زایمان داشتند ایستادند تا فرزند خود را از هنگام تولد بخورند. (توجه داشته باشید )نبرد که در آسمان نیز اتفاق می افتد نیز روی زمین اتفاق می افتد. بنابراین اژدها روی زمین، پاپ فرانسیس است و ستارگان روی زمین، مسیحیانی هستند که به خشونت اسلامی اعطا می شوند

05  و او یک پسر، یک کودک نر، شبانۀ همه ملت ها را به دنیا آورد، و آنها را با یک قاتل آهن هدایت می کرد. کودک به طرف خداوند و تاج و تخت او گرفته شد

06  و زن به بیابان، جایی که خدا جای آماده کرده است برای آن را به برای 1260 روز تغذیه می شود فرار کرد.

07  پس یک جنگ در آسمان وجود داشت: مایکل با فرشتگانش مجبور بود با اژدها مبارزه کند. اژدها، بیش از حد، جنگیدند و فرشتگان او ، (توجه داشته باشید) بازگشت عیسی مسیح به عنوان ما برای منتظر2017 سپتامبر 23 برای از بین بردن کلیسا بود که در آن تاریخ را ندارد. با توجه به اراده خدا، بعدا کمی بعد مداخله خواهد کرد؛ زیرا مبارزه در آسمان تمام نشده و ساتان هنوز معتقد است که می تواند برنده شود.

08  اما او قدرتمند نبود برای آنها از این جا، هیچ جایگاهی در بهشت ​​وجود ندارد.

09  بله، او رد شد، اژدها بزرگ، مار از ریشه ها، کسی که شیطان و شیطان، گمراه کننده تمام جهان نامیده می شود. و او به زمین ریخته شد و فرشتگان او با او ریخته شدند.

10  سپس من در آسمان شنیدم صدای بلند اعلام: « حالا اینجا نجات و قدرت و پادشاهی خدا ما است، ناگهان قدرت مسیح خود را! زیرا او رد شده است، متهم به برادران ما، که آنها را روز و شب در برابر خداوند متهم کرد.

11  آنها خود را با خون خون بره بر کلامی که شاهد آن بودند، برکت دادند. جدا از زندگی خودشان، آنها تا آنجا که می میرند، رفتند.

12  پس آسمانها خوشحال شوند، و شما که خانه خود را در آسمان به جا می آورید! وای بر زمین و دریا: شیطان به سوی شما آمده، خشم بزرگ است؛ او می داند او زمان کمتری دارد. « 

13  و هنگامی که اژدها دید که بر روی زمین ریخته می شود، او شروع به دنبال زنانی کرد که فرزند پسر را آورده اند . (توجه کنید) مشکلات برای کلیسای مسیحی عیسی مسیح، که تا زمان ربوده شدن به سختی انجام می شود، بیشتر خواهد شد.

14  بنابراین به زن داده شد دو بال عقاب بزرگ که مگس در بیابان را به جایی که باید برای یک مدت تغذیه می شود، دو زمان و نصف زمان (توجه داشته باشید) (سه سالها و نیم) دور از حضور مارگ است. (توجه داشته باشید) ربودن کلیسا

15  و از دهان او، گرگ را در پشت زن آب مانند رودخانه، که ممکن است توسط این رودخانه منتقل شود. (نکته) آخرین تلاش برای جلوگیری از ربودن مسیحیان خواهد بود.

16  اما زمین برای کمک به زن آمد، و زمین دهانش را باز کرد و رودی را که توسط دهان اژدها ساخته شده بود فرو برد. (نکته) خوشبختانه خداوند تماشا کرده و به همه مسیحیانی که مسیح را در عیسی مسیح مسیح می دانند، در طول طغیان کمک خواهد کرد.

17  سپس اژدها با زن خشمگین شد و با بقیه بذرهایش جنگ کرد، کسانی که دستورات خداوند را حفظ می کنند و شهادت عیسی را حفظ می کنند . (توجه داشته باشید) این آیه توضیح می دهد که پس از ربودن کلیسا، مسیحیانی که ربوده نشده اند، شکار خواهند شد.

18  و او بر روی شنهای دریا ایستاد.

 

فصل 12 از کتاب مکاشفات یوحنا اعلام iminence ربوده شدن کلیسا و بازگشت عیسی مسیح 1260 روز، و یا 42 ماه، یا سه سال و نیم پس از ربوده شدن.

 

بنابراین احتمالا اگر خوشبختی به زودی در اواخر مارس 2021  کمی قبل از جشن های عید پاک مداخله کند، ما در جلال الهی عیسی مسیح خواهیم بود.

 

این وعده سه سال و نیم رنج بزرگ برای مسیحیانی است که قبل از بازگشت فیزیکی عیسی مسیح به زمین باقی مانده اند.

 

اما ما باید توجه داشته باشیم که رنج انسان از پایان زمان تاکنون از مارس 2011 تاکنون با توجه به بهار عربی که موجب تولد جهاد شده است، که به وضوح جنگ کتاب مقدس زمان آخر است، بسیار زیاد شده است.

جهاد در طول سلطنت پادشاه پاپ بندیکت شانزدهم آغاز شد!

دیجا، جنگ آخر آخر

 

(نگاه کنید به آیات 3 و 4 مکاشفه 12)

 

از مارس 2011 جهان زنده با راه اسلام، انقلاب، داخلی، جنگ های داخلی و ادیان داده اند را به جهاد و تروریسم در سراسر جهان است.

 

اسلام در جهاد آن جهان توسط هر دو مهاجرت قانونی و نامشروع با به طور فزاینده بسیاری از جنگ مهاجران در حال فرار برای برخی، بدبختی برای دیگران بلکه برای برخی به انجام اعمال تروریستی حمله کرد، تجاوز، سرقت، تخریب، بی کفایتی کلیساها و افراط گرایی توده های مسلمان.

 

با تعدادی از مسلمانان در غرب هر روز رادیکال، تبدیل بنیادگرایان و وضوح و با فخر نمایش نماز جمعه در خیابان که قصد دارد تا تبلیغ دینی اسلامی نما، که باید توجه داشت این است که به طور کلی در ممنوع کشورهای مسلمان.

 

به طور مشابه، زنان مسلمان خود را با مشاجره های سیاه یا رنگی پوشانده اند که آنها را تکمیل می کند. دست ها نیز توسط دستکش پنهان شده اند. گاهی اوقات عینک های سیاه نیز چشمانشان را پنهان می کنند.لازم به ذکر است که در بسیاری از کشورهای مسلمان، این تقسیم بندی ها عمومیت نیست، بلکه یک نوع بنیادگرایی است که توسط مقامات محلی بسیار بدرستی دیده می شود.

 

در غرب ما تمام این حملات نما بنیادگرایان اسلامی به عنوان شماره قوی بسیاری از مسلمانان با قدرت و اراده است که جوامع غربی برابر proselytes مورد نیاز خود، خود نما، فرهنگی، وحشیانه و عبادت را تجربه می کنند.

 

آنها به شدت و قدرت از رسوایی تحمیل در خدمات بهداشت عمومی زنان مسلمان توسط پزشک زن را مورد بررسی قرار، آنها همچنین ادعا می منوها (حلال) در رو میزی برای فرزندان خود

 

آنها روایات خود، مقررات و فرقه های خود را در خدمات عمومی و در محل کار قرار می دهند، محل و زمان نماز است که مورد نیاز است.

 

آنها حیوانات (گوسفند) را در خیابان ها کشتند با توجه به روایات خود. این حیوانات در شرایط ناخوشایند بدون توضیح وحشت کشته می شوند.

 

گاو در کشتارگاه که در تضاد عادات و آداب و رسوم سلامت غربی و فرانسه به طور خاص، که می خواهند به حیوانات به قبل از اینکه بدون چسبیده به درد و رنج غیر ضروری را به این حیوانات تحمیل نمی ذبح حیرت زده می شود قتل عام کردند.

 

در مغازه های مواد غذایی آنها از قفسه های تخصصی (حلال) خواستند. در فرانسه، حتی با وجود سنت فرهنگی دو هزار ساله مسیحی، آنها حتی در کابین های کریسمس کریسمس کریسمس را نیز ممنوع کرده اند.

 

به تدریج جوامع غربی ما به سمت اسلام حرکت می کنند و شروع به تحمیل قوانین وحشیانه ای مانند شریعت می کنند که در میان دیگر برادران، مسلمانان را با قطع دست و پای خود مجازات می کنند.

 

این آزادی ما مدنی، نهادهای ما، فرهنگ ما و آداب و رسوم و سنت است که به تدریج محو شدن هستند، کمی بیشتر در هر روز در مقابل یک اسلام بنیادگرا، جهادی و وحشیانه است.

 

روشن است که قبل از سال 2011 حتی اگر افراط وجود دارد، مسلمانان در غرب به طور کلی قوانین و آداب و رسوم کشورهای غربی که در آن آمده است و زندگی می کنند انتخاب کرده جایگزین.

 

بهار عرب در سال 2011 چشم انداز بزرگ به اسلام بنیادگرا، که جهان را ترس از تروریسم، ترس از زندگی و هراس از مسلمانان که هنوز به طور کلی افراد مهمان نواز و دوستانه که می شد فرو داد اولین قربانیان این متعصبین دیوانه متعصب متعصب هستند.

 

لازم به ذکر است که این تاسف نیز به دلیل اینکه آنها عیسی مسیح را انکار می کند، به جهنم محکوم شده اند.

 

برای دیدن تمام این رژیم های افراطی اسلامی که این وحشی ها را قانع می کنند، جهادگرایان در یک کشور مانند فرانسه (کشور حقوق بشر) غیر قابل درک هستند.

 

و در عین حال، واقعیت ها وجود دارد و مسلما رهبران دولتی جهان ما به نظر می رسد در برابر این مسئله تمدن جهانی ناتوانند!

 

درک کنید که پس از ربودن کلیسا، اسلام هیچ ذخایر یا محدودیتی ندارد.

 

من این متن را در مورد اسلام با پیامی به مسلمانان فرانسوی که از سخنرانی افتتاحیه   JFK گرفته شده است، می گذارم

 

نپرسید که کشور شما چه کاری را برای شما انجام می دهد، اما از خودتان بپرسید که می توانید برای کشور خود انجام دهید.

 

اگر خدا زمان ما را قبل از طغیان به ما ندهد، برای ما همۀ اعمال شرارت ما توبه می شود و برای بخشیدن گناهان خود، بخشایش خود را می طلبیم.

 

زمان در حال شمارش است و نماز روزانه لازم است.

 

در نهایت، توجه داشته باشید که در هفته گذشته از پیامبر (ص) کتاب مقدس دانیل مدت هفت سال باید زمان پایان قبل از بازگشت مسیح، که ما می دانیم عیسی ناصری است د را وارد کنید.

 

من از آغاز هفته گذشته به 2008 سپتامبر 29 قرار داده شده، که ما را هفت سال بعد در جشن از ترومپت و جو در زمان 2015. نیروی بود برای دیدن که من اشتباه بود و من اشتباه شاید هستم در آنچه من می خواهم به شما اعلام کند.

 

اکنون که علامت بزرگ در بهشت ​​از 23 سپتامبر 2017 به اتمام رسیده است، می توانیم نتیجه بگیریم کهبازگشت فیزیکی عیسی مسیح حدود 42 ماه بعد، یعنی در سال 2021، انتظار می رود.

 

هفتمین هفته (هفت سال) 42 ماه پیش در سال 2014 آغاز شد.

 

و در آنجا یک تاریخ ایستادگی کردن است که از 2014 آوریل 27 است که از تاریخ تبرک از ژان پل دوم و ژان بیست و سوم توسط پاپ فرانسیس، که همانطور که قبلا هم در پست های وبلاگ من توضیح داده شده است ‘ضد مسیح است.

این یک تحریک و توهین به خدا است. مقاله من را بخوانید: لینک زیر.

خشم نهایی برای خداوند است

 

این امر توضیح که خدا آغاز از پایان زمان را آغاز کرده است 1948 مه 14 و چپ شیطان این فرصت را به خود تصمیم بگیرند و تاریخ این آخرین دوره از زمان که در آخر زمان بسته خواهد شد شروع خواهد شد.

 

اما خدا می تواند تصمیم بگیرد که این مدت را کوتاه کند …. !

 

در این مورد، با توجه به این تاریخ 27 آوریل 2014 به عنوان تاریخ شروع هفته گذشته دانیل (7 سال، 84 ماه) برای پایان دادن به پایان دوره پیش بینی شده است. 42 ماه، 3 سال و نیم بعد، ما را به 27 اکتبر 2017 می رساند ، نیمی از آن دوره هفت ساله.

 

جذبه از کلیسا ما برای سپتامبر 23 امیدوار بودند، 2017 در نتیجه می تواند در اطراف می شود 27 اکتبر، 2017 خواهد بود تاریخ به جای رنج.

 

تا آن زمان درد در سراسر زمین ادامه خواهد یافت. این قطعیت است و باید دعا کنیم که خدا ما را کمک و محافظت خواهد کرد.

 

به همین ترتیب باید دعا کنیم و امیدوار باشیم که زمان های ربودن کلیسا به عنوان عهد عیسی مسیح در متی 24 به آیه 22 معطوف شود و بازگشت فیزیکی او به زمین قبل از سال 2021 اتفاق می افتد.

 

امیدوارم در سال 2018 با توجه به این واقعیت باشد که نسل کتاب مقدس 70 ساله ما را به سال 2018 می رساند که از سال 1948 شروع می شود که تاریخ شروع دوره آخر است.

 

22 و اگر این روزها کوتاه نباشد، هیچکس نجات نخواهد یافت؛ اما، از نظر انتخاب، این روزها کوتاه می شود.

 

خداوند برادران و خواهران عزیزمان را در عیسی مسیح برکت دهد و شما را از طریق این دوره های بسیار دشوار که پایان ما را می بینند هدایت کند.

 

پیروز


%d blogueurs aiment cette page :