הג’יהאד לפני הסבב השביעי לקראת אוקטובר 27, 2017

במשך כמה עשורים ראינו שהחיים הם יותר ויותר מסובכים לאנושות.

 

לכך יש כמה סיבות הנובעות מהבעיות הגלובאליות, הכלכליות, הכלכליות, הפוליטיות, החברתיות והדתיות.

 

אנו יכולים גם לראות כי הפלנטה גם חווה שיבושים גדולים שגורמים רעידות אדמה, צונאמים, סופות ציקלון, סופות, הוריקנים, שריפות וגשם סוער.

 

יש לציין גם כי מאז 2008 מתים מיליוני ציפורים בר ופנים, דגים ובעלי חיים ללא הסבר בכל שנה ברחבי העולם.

 

אנחנו חייבים גם להוסיף את כל האסונות של מקורות אנושיים וכל זאת באווירה של מלחמות, איומים במלחמות ומעשי טרור ואלימות אסלאמית.

נראה שהעולם נעשה משוגע!

 

יש רק נקודה אחת משותפת לכל העובדות האלה. זהו אוסף של נבואות התנ »כיות מבשר על קץ הזמן, כי יבוא בעקבות חזרתו של ישוע המשיח לכדור הארץ.

 

אם נראה שהכל מצביע על כך שאנו חיים בזמנים קשים וקשים, המוכיחים כי אנו חיים את קץ הזמן, חשוב לדעת מתי הגיע סוף הזמן להבין מתי ישוע המשיח יחזור.

 

כפי שכבר הסברתי בבלוג, זה היה אלוהים עצמו שהפעיל את תחילתו של סוף הזמן על ידי סימן כל כך חזק שאף אחד בתום לב יכול לערער על זה.

 

סימן זה הוא הקמתה של מדינת ישראל ב -14 במאי 1948.

 

אלוהים גינה את העם היהודי נודד עד סוף הזמן, 14 במאי, 1948 אלוהים סלח ואפשר חזרה ההדרגתי של אנשים על אדמות אבותיהם. נאמן למילה שלו אלוהים מותר המדבר לפרוח שוב לאחר 2000 שנים של צחיחות.

 

על ידי כך אלוהים אמר לעולם כי סוף הזמן רק התחיל.

 

בפרק 24, פסוקים 34-35 ו 32-33- 36 של הבשורה של מתי נבואה של ישו עצמו אומר לנו סימן חשוב מאוד של תחילת קץ הזמנים ומשך.

 

32 לחנך את עצמך על ידי השוואה מתוך עץ התאנה. ברגע שענפיו נעשים רכים, והעלים צומחים, אתה יודע שהקיץ קרוב.

33 באותו אופן, כאשר אתה רואה את כל הדברים האלה, יודע כי בן האדם הוא קרוב ליד הדלת

34 אני אומר לך, הדור הזה לא יעבור, לא כל זה יקרה.

35 שמים וארץ יעברו, אך דברי לא יעברו.

36 לגבי היום והשעה, אף אחד לא יודע, לא המלאכים של השמים, ולא את הבן, אבל את האב לבד.

 

אנו יודעים בוודאות כי הדור שנולד בשנת 1948 לא יעבור לפני שובו של ישוע המשיח. אבל זה יכול להביא אותנו עד 2068 במשך חיים מקסימליים המקראי של 120 שנים.

 

עם זאת, נראה שהכל מצביע על כך שחזרה זו לתפארתו של ישוע המשיח עומדת לקרות. ואכן, אנו יכולים לראות כי הסבל של האנושות הם חזקים ומתמשכים, וכמו שיבת האדון ישוע המשיח דומה בתנ »ך להופעתו של ילד, הכאבים יהיו תמיד חזקים וחזקים יותר אל ההתגלות.

 

סימן חשוב מאוד בתנ »ך זה לחזור לתפארת אדוננו ישוע המשיח הוא חורבן העולם שממנו העולם לא יתאושש. ברור כי מאז ספטמבר 29, 2008 אנו חווים את ההרס הכלכלי והכלכלי העולמי.

 

עוד סימן חשוב יותר « אסטרולוגי » הופיע בשמים ב -23 בספטמבר 2017. כדי להבין את המשמעות של סימן זה לקרוא פרק 12 של ספר ההתגלות (להלן עם קישור המקור)

 

תשומת לב להבין את סימני אפוקליפסה של פרק 12 של ספר אפוקליפסה חייב להבין פרק 17 . (קישור)

 

בפרק זה 17 אנו למדים כי ג ‘ון במהלך חטיפתו ברוח היה חזון של זמן האפיפיור יוחנן פאולוס השני שהוא המלך השישי של מלכי האפיפיור. המלך השביעי הוא האפיפיור בנדיקטוס ה -16 והמלך השמיני להיות האפיפיור פרנסיס אבל בנדיקטוס השישה עשר הוא גם המלך השמיני מאז חי.

התגלות 12

 

01  שלט גדול הופיע בשמים: אישה, בעלת השמש לגלימה, הירח מתחת לרגליה וכתר של שנים-עשר כוכבים על ראשה. (הערה) סימן אסטרולוגי של ספטמבר 23, 2017 וידאו   (קישור)

02  היא בהיריון, היא בוכה, בכאב ובעינויים של לידה.

03  שלט נוסף הופיע בשמים: דרקון אדום גדול, עם שבעה ראשים ועשר קרניים, ועל כל אחד משבעת הראשים. (הערה) האפיפיור פרנסיס, שאומר שהוא הבישוף של רומא, ולכן לבוש אדום של המדים של הקרדינל שלו. הוא עומד בראש המלוכה האפיפיורית המורכבת משבעת המלכים אפיפיורים (פלוס אותו השמיני) ועשר הקרניים שהן הדתות המרכיבות לו נאמנות דת העולם ( וידאו)

04  זנבו, גורר שליש מכוכבי השמים, זרק אותם על הקרקע. הדרקון ניצב לפני האשה שעמדה ללדת, כדי לטרוף את הילד מלידתו. (הערה ) הקרב המתרחש בשמיים קורה גם על כדור הארץ. הדרקון על פני האדמה הוא אפוא האפיפיור פרנסיס הכוכבים על פני האדמה ולכן הנוצרים אשר ניתנים האלימות האסלאמית

05  והיא הביאה בן, בן זכר, מי הוא רועה את כל העמים, מובילה אותם עם שרביט ברזל. הילד נלקח אל הצד של אלוהים ואת כס המלכות שלו,

06  והאשה בורחת אל המדבר, שם הכין לה ה ‘מקום, כדי שיזינו אותה באלף מאתיים שישים יום.

07  ואז היה קרב בשמים: מיכאל, עם המלאכים שלו, היה צריך להילחם בדרקון. הדרקון, גם הוא נלחם עם המלאכים שלו , (הערה) שובו של ישוע המשיח ציפינו ב -23 בספטמבר 2017 על חטיפת הכנסייה לא התקיים באותו תאריך. זה יתערב קצת מאוחר יותר על פי רצונו של אלוהים, כי הקרב בשמים לא נגמר השטן עדיין מאמין כי הוא יכול לנצח.

08  אבל זה לא היה החזק ביותר; עבורם מעתה ואילך, אין מקום בשמים.

09  כן, הוא נדחה, הדרקון הגדול, הנחש של המקורות, זה שנקרא השטן והשטן, המפתה של כל העולם. ויקח אל הארץ וימלאו עמו מלאכיו.

10  ואז שמעתי בגן עדן בקול רם ומכריז: « עכשיו הנה הישועה ואת כוח מלכות האלוהים שלנו, והנה את כוחו של ישו שלו! כי הוא נדחה, המאשים של אחינו, שהאשים אותם יום ולילה לפני אלוהים שלנו.

11  הם עצמם overcame אותו בדם של כבש, על ידי המילה שבה הם היו עדים; מנותקים מחייהם שלהם, הם הרחיקו לכת עד כדי מוות.

12  השמים, אם כן, להיות שמח, ויש לך את הבית שלך בגן עדן! אוי לאדמה ולים: השטן בא אליך, מלא זעם; הוא יודע שלא נותר לו זמן רב. « 

13  וכאשר ראה הדרקון כי הוא הוטל על האדמה, הוא התחיל לרדוף את האישה שהביאה את הילד זכר . (הערה) הבעיות יחריפו עוד יותר עבור הכנסייה הנאמנה של ישוע המשיח, אשר הולך להתבצע קשות עד החטיפה.

14  אז ניתנו האישה שתי כנפיים של נשר גדול שתלוי במדבר, אל המקום שבו הוא חייב להיות ניזונים במשך זמן, פי שניים וחצי זמן (הערה) (שלושה שנים וחצי)הרחק מנוכחות הנחש. (הערה) חטיפה של הכנסייה

15  ו מפיו, הנחש להטיל מאחורי אשת המים כמו נהר, כי זה עלול להיסחף על ידי הנהר הזה. (הערה) יהיה ניסיון אחרון למנוע חטיפה של נוצרים.

16  אבל האדמה באה לעזרת האישה, וארץ פתחה את פיה, ובלעה את הנהר אשר היה יצוק על ידי הפה של הדרקון. (הערה) למרבה המזל אלוהים הוא צופה יעזור כל הנוצרים נאמנים ישו במהלך תקופת ההתלהבות.

17  ואז הדרקון כעס על האישה, והלך מלחמה נגד שאר הזרע שלו, אלה לשמור על מצוות האל ולשמור את עדותו של ישוע . (הערה) פסוק זה מסביר כי לאחר חטיפת הכנסייה הנוצרים שלא נחטפו יהיה רדפו.

18  והוא עמד על החול ליד הים.

 

פרק 12 של אפוקליפסה מכריז על ההרגשה של ההתלהבות של הכנסייה ואת החזרתו של ישוע המשיח 1260 ימים, 42 חודשים או שלוש וחצי שנים לאחר החטיפה.

 

אז כנראה, אם ההתלהבות מיד מתערב אז בסוף מרץ 2021  קצת לפני חגיגות הפסחא תהיה לנו חזרה בתפארת אדוננו ישוע המשיח.

 

זה מבטיח שלוש וחצי שנים של סבל רב עבור הנוצרים שנשארו על כדור הארץ לפני החזרה הפיזית של ישוע המשיח.

 

אבל אנחנו חייבים לציין כי הסבל האנושי של אחרית הימים כבר מוגבר מאוד מאז מארס 2011 עם האביב הערבי שנשמע לידת הג’יהאד אשר ללא ספק הוא המלחמה המקראית של קץ הזמנים,

הג’יהאד התחיל בתקופת שלטונו של המלך האפיפיור בנדיקטוס ה -16!

את DJIAH, מלחמת טיימס

 

(התגלות 12 פסוקים 3 ו 4)

 

מאז חודש מארס 2011 חי העולם את מקצב האיסלאם, המהפכות, המעי, מלחמות האזרחות והדתות פינו מקום לג’יהאד ולטרור בקנה מידה עולמי.

 

האסלאם והג’יהאד שלה פלש את העולם על ידי עליה והן חוקיות משפטית עם מלחמות בורחים מהגרים רבים יותר ויותר עבור חלק, סבל לאחרים אלא גם כמה משתתפים במעשי טרור, אונס, גניבה, נזק, כנסיות חילול והקצנה של המוני המוסלמים.

 

עם מספר המוסלמים במערב הקצין כל יום, להיות פונדמנטליסטים ובהתבלטות להציג תפילות יום שישי ברחובות שמטרתו להפוך גֵרוּת אסלאמית ראוותנית, אשר יצוין בדרך כלל אסור המדינות המוסלמיות.

 

באופן דומה, נשים מוסלמיות מציגות את עצמן לבושות בצעיפים שחורים או צבעוניים המכסות אותן. הידיים מוסתרות גם בכפפות. לפעמים משקפיים שחורים גם מסתירים את העיניים. יש לציין שבמדינות מוסלמיות רבות אין מדובר בהכללה, אלא בפונדמנטליזם שהרשויות המקומיות רעות מאוד.

 

במערב אנו חווים את כל התקפות ראוותניות אלה של פונדמנטליסטים איסלמיים כמו מספר חזק מוסלמים רבים טוענים עם נחישות ועצמה בחברות מערביות לקפל הדרישות הגרות שלהם, ראוותניים, תרבותיות, ברברי ופולחן.

 

הם כופים נמרצים וכוח של השערורייה בשירותי בריאות ציבור נשים מוסלמיות נבחנות על ידי רופאות, הם גם טוענים תפריטים (חלאל) ב מימיות עבור ילדיהם

 

הם כופים טכסים שלהם, הקישוטים והפולחן שלהם בשירותים ציבוריים ואת העבודות שאינן תפילות מקומיות זמן שבו נדרשות.

 

הם הורגים את בעלי החיים (כבשים) ברחובות על ידי שחיטה על פי הטקסים שלהם. בעלי חיים אלה נטבחים בתנאים מחפירים ללא תיאור של הזוועה.

 

הבקר נטבח בבתי המטבחיים אשר סותר את ההרגלים ומנהגים מערביים בריאות וצרפתית בפרט, שרוצים החיות להיות המומות לפני שהשוחטים ללא דבק לא לגרום סבל מיותר לבעלי חיים אלה.

 

בחנויות המזון הם דרשו מדפים מיוחדים (חלאל). בצרפת, הם אפילו אסרו על עריסות חג המולד במבני ציבור למרות המסורת התרבותית הנוצרית בת 2,000 שנה.

 

בהדרגה בחברה מערבית נסחפה לכיוון האיסלאם שמתחילה ליישם חוקים הברבריים שלה כגון השריעה אשר בין ברבריות אחרות מענישה למוסלמי חיתוך הידות והרגליים שלהם.

 

זה החירויות הציבוריות שלנו, המוסדות שלנו, התרבות והמנהגים שלנו, שהולכים ונעלמים בהדרגה, קצת יותר בכל יום לפני האיסלאם הפונדמנטליסטי, הג’יהאדיסטי והברברי.

 

ברור כי לפני 2011 גם אם היו חריגות, המוסלמים במערב הם בדרך כלל לאכלס את החוקים ואת המנהגים של מדינות מערביות שבהן בחרה לבוא ולחיות.

 

האביב הערבי במארס 2011 נתן פרספקטיבה גדולה על האיסלאם פונדמנטליסטי צללה לתוך עולם פחד מהטרור, חשש חיים ותפיסתם המוסלמת שהיו עדיין בכלל אנשים מסבירי וידידותיים שהנם הקורבנות הראשונים של קנאים מטורפים איסלאמיים פנאטים.

 

יש לציין כי אלה מצערים נידונים גם לגיהנום שכן הם מכחישים את ישוע המשיח.

 

כדי לראות את כל הסחורות האיסלאמיות הקיצוניות הללו, אשר מייחסות לברברים אלה, נראה כי הג’יהאדיסטים אינם מובנים במדינה כמו צרפת (מדינת זכויות האדם).

 

ובכל זאת העובדות הן שם וכמובן מנהיגי העולם שלנו נראה חסר אונים מול בעיה תרבותית גלובלית זו!

 

להבין כי לאחר חטיפת הכנסייה, האיסלאם לא יהיה עתודות או איפוק.

 

אני מסיים את הקטע הזה על האיסלאם עם מסר למוסלמים הצרפתיים שנלקח מהדיבור על ההשקעה של   קנדי

 

אל תשאל מה המדינה שלך יכולה לעשות בשבילך, אבל לשאול את עצמך מה אתה יכול לעשות עבור המדינה שלך.

 

אם אלוהים נתן לנו קצת זמן לפני ההתלהבות, זה לנו לחזור בתשובה של כל מעשי הרע שלנו כדי להתחנן סליחתו על כל חטאינו.

 

הזמן הוא נספר עכשיו תפילה היומית נדרשת.

 

נציין סוף סוף, כי השבוע המקראי האחרון של הנביא דניאל, שהוא בן שבע שנים, חייב לסיים את סוף הזמן לפני שובו של המשיח שאנו מכירים הוא ישוע מנצרת.

 

היה לי את ההתחלה של זה בשבוע שעבר עד 29 ספטמבר 2008, אשר לקח לנו שבע שנים מאוחר יותר לפסטיבל החצוצרה של 2015. היה ברור שאני טועה ואני עלול לטעות שוב במה שאני עומד להודיע ​​לך.

 

עכשיו, כי השלט הגדול בשמים כבר מילא מאז 23 בספטמבר 2017, אנו יכולים להסיק כי החזרה הפיזית של ישוע המשיח צפוי כ -42 חודשים מאוחר יותר, כלומר בשנת 2021.

 

השבוע השביעי (שבע שנים) החל 42 חודשים קודם לכן ב -2014.

 

ויש תאריך מתוך המגרש הוא זה של 27 אפריל 2014 אשר הוא תאריך ההטפה של יוחנן פאולוס השני ואת ג ‘ון XXIII על ידי האפיפיור פרנסיס אשר כפי שכבר הסברתי את המאמרים שלי של הבלוג הוא « Anti-Christ.

זו פרובוקציה ועלבון לאלוהים. קרא את המאמר שלי: הקישור למטה.

הזעם האולטימטיבי עשה לאלוהים /

 

זה מסביר מדוע אלוהים יזם את תחילתו של סוף הזמן ב -14 במאי 1948, והשאיר את השטן את האפשרות להחליט בעצמו את המועד שבו תסיים תקופה זו, שתסגור את קץ הזמן.

 

אבל אלוהים יכול להחליט לקצר את משך הזמן הזה …. !

 

במקרה זה, בהתחשב בתאריך זה של 27 באפריל 2014 כתאריך תחילתו של השבוע האחרון של דניאל (7 שנים, 84 חודשים) ניבא לסיים את סוף הזמן. 42 חודשים, 3 וחצי שנים מאוחר יותר, מביא אותנו ל -27 באוקטובר 2017 , חצי מזה שבע שנים.

 

חטיפת הכנסייה שאנחנו קיוו עבור ב -23 בספטמבר 2017 יכול להיות סביב 27 אוקטובר 2017 אשר יהיה התאריך במקום התלאות.

 

עד אז ימשיכו הכאבים בכל כדור הארץ. זוהי ודאות ועלינו להתפלל שאלוהים יעזור לנו ויגן עלינו.

 

באופן דומה עלינו להתפלל ולקוות בפעם אחרי ההתלהבות הם מקוצרים כפי שהובטחו על ידי ישו במתי 24 פסוק 22 וכי בתמורה הפיסית שלו לכדור הארץ מתרחשת גם לפני 2021.

 

בתקווה שזה יהיה ב 2018 תוך התחשבות בעובדה דור מקראי 70 שנים מביא אותנו 2018 החל 1948 שהנו מועד תחילת הסוף של זמן.

 

22 ואם ימים אלה לא יתקצר, איש לא יישמר; אבל, על חשבון הנבחר, ימים אלה יתקצרו.

 

יהי רצון שאלוהים יברך את כל אחי ואחיותי האהובים בישוע המשיח ויוביל אתכם בזמנים הקשים הללו, שאת קצהם אנו מתחילים לראות.

 

ויקטור


%d blogueurs aiment cette page :