ІСУС ХРИСТОС

 

jesus1-600x384 

 

Сьогодні відступництво досягла свого піку!

 

Не злічити тих, для кого Ісус Христос є міфічний герой давнину, таких, як Геркулес, Улісс, Спартака і багато іншого …!

 

Багато з них також тих, для кого Ісус Христос був божевільний старі часи, що рада був засуджений до смертної кари за образу єврейської релігії, і це ніколи не були відроджені Богом.

 

Було б апостоли сховали тіло Ісуса, щоб вірити в його божественність і його вознесіння на небо.

 

Для третіх Ісус Христос не просто не існувало.

свічки свічник-анимЦе сумна реальність Віри в світі!

 

Зрозуміло, що Біблія майже не вчать мас і тим самим причини різноманітні і кілька десятиліть.

 

Я постараюся, щоб взяти великі ярлики, щоб пояснити всім тим, хто знає Ісус Христос Ісус Христос дійсно Син Божий, він спочатку прийшов на Землю і, що його повернення не за горами!

 

Бог іноді втручався на початку світу Його ангелів і пророків, щоб пояснити людям, що прийде час, але і кінець часу.

 

Ви повинні знати, що Бог ніколи не приховував, що в один прекрасний день час закінчиться і що чоловіки будуть потім судити за свої дії.

 

Попередження не думаю, що кінець часу означає кінець життя, це як раз навпаки, це початок вічного життя для тих, хто прийшов до Бога через покаяння, хрещення та Ісуса Христа.

 

Книга Данила Глава 9 пояснює в завуальованій частини історії людства, і особливо до кінця мові часу;

 

Є дві тисячі років, Месія передбачене пророком Даниїлом прийшов на Землю.

 

Але єврейський народ не визнав як Месію і був він засуджений до смертної кари через римського права.

 

Це Месія був відданий смерті людини по імені « Ісус » , який ми знаємо під назвою «Ісус Христос» , що означає Ісуса Месії.

 

Див главу 9 книги Данила вірші 22-27

 

Посилання http://www.lirelabible.net/LSG/html_5/Daniel_2.htm

Ісус Христос, єдиний син Божий вибрав народитися в народжений дівою, просоченої духом Бога.

 

Саме в родині єврейського походження Давида, що Ісус Христос прийшов у світ людей.

 

Синедріон був єврейська громада в законодавчий орган, але і « Верховний суд » побачив, що людина « Ісус » і стверджував, що Месія, як Сина Божого, але він відмовився, щоб відновити царство Ізраїлю підйому єврейський народ проти армії Римської імперії, що займала країну.

 

Той факт, що Ісус говорить, що Син Божий, і він відмовляється їхати римляни дійсно говорив членів синедріону, що Ісус не був очікуваний месія.

 

Незважаючи на усвідомлення того, що Ісус Христос з пророцтв про Месію, « досконале знання Тори і досягнень зрозумів, що всі чудеса Ісуса Христа » рада наполегливо заперечуючи докази і вирішили його вбивство, тому що Ісус став занадто дратує чоловіка, що збирає великі натовпи під час своїх проповідей.

 

Це дуже важливо відзначити, що Бог знає все минуле і майбутнє. Він знав, з моменту створення світу один день єврейський народ не визнає б Ісуса Христа як Месії.

 

Ісус Христос до приїзду народився на землі також знав, що єврейський народ буде заперечувати його і розіп’яти Його.

 

Але жертва Ісуса Христа було необхідно для тих, хто приходять до Бога через Нього могли бути врятовані і мати життя вічне.

 

Таким чином, щоб врятувати нас від гніву Божого і вічної смерті, що Ісус Христос прийняв всі страждання і розп’яття, він єдиний син Бога!

 

Під час своїх трьох років проповідував Ісус показав ще, що він був Месія « Христос » пророкував в Біблії і став чекати.

 

Він зціляв хворих, немічних і навіть воскрес людина « Лазар », який вже був похований.

 

Але перш, ніж тепло єврейського народу і холодністю синедріону, Ісус « Христос » був оточений учнями і посіяв насіння нової релігії « Християнство » і новий завіт, що Бог збирається робити з усіма люди Землі.

 

Щоб бути частиною цієї нової релігії, « християнство » повинен був прийняти хрещення водою, попросіть у Бога прощення за всі гріхи, жити праведно і здоровим, протистояти гріху і спокусі, бути скромним і прийняти Ісуса Христа як особистого Спасителя.

 

« Він як і раніше те ж саме сьогодні. »

 

Ісус проповідував любов Бога, але і стійкість проти всіх тих, хто живе в гріху.

 

Після арешту, ображали, насильству і звелів бити, він був засуджений до смерті через розп’яття в якості загального злодій чи злочинець.

крос область

Він повинен був нести свій хрест на Голгофу, щоб розіп’яти!

 

Після прибив за руки і за ноги на хресті, він помер кілька годин по тому і отримав перед нагородженням спис на стороні до серця римського солдата.

Смерть Ісуса Христа відбулося, коли повне затемнення сонця.

fra_an10

Він, Христос, єдиний син Бога, прийшов на землю, погодившись постраждати і померти на хресті, щоб викупити нас від наших гріхів і дозволить нам увійти в Царство Небесне або нічого нечистого можете ввести .

 

« Це його любов, його жертва і кров, що ми будемо, ми грішники і тому нечистим, врятував день гніву Божого і ввійде в Царство Небесне ».

 

Ісус сказав своїм учням, що він буде арештований і відданий смерті, але він буде рости на зорі третього дня.

Після ховають, він був фактично відроджено Богом Отцем на зорі третього дня.

образність

Ісус залишався на землі сорок днів ще з його учнями і апостолами « , але в прославленому тілі. »

 

Більше 500 чоловік зустрівся Ісуса Христа після Його воскресіння.

 

http://www.historel.net/christ/15resur.htm

 

Після цих 40 днів, він піднявся на небеса, щоб приготувати місце в будинку свого батька.

 

Перед від’їздом, Ісус Христос пояснив апостолам, коли він приготував місце для нас   « На небесах У будинку батька » , він буде шукати його церкви « Християнство », до якого він народила під час своїх проповідей.

 

Він попросив своїх апостолів та учнів, щоб піти в будь-якій точці світу, щоб оголосити новий заповіт, що Бог збирається робити з людьми, які приходять до нього через Ісуса Христа.

 

Перед від’їздом Ісуса також сказав своїм апостолам, що, коли він був на небесах він пошле Святого Духа, який би поширитися на всіх, хто приходить до Нього через хрещення у новій церкві.

33e65322

Після хрещення, Святий Дух Божий сходить на кожного християнина, щоб керівництво та підтримка протягом свого життя, як він тримає віру.

 

Апостоли поклали багато питань до Ісуса Христа протягом трьох років вони провели з ним.

 

Два важливих питання були:

« Які ознаки пришестя його повернення і що буде з його повернення. »

 

Деякі апостоли писали книги у вченні Ісуса Христа, ці книги « Євангеліє » і утворюють Новий Завіт Біблії.

 

І останнє книга була написана значно пізніше останнього апостола « John » ця книга є « Апокаліпсис », який також пояснює завуальований спосіб це повинно відбутися в кінці часів і повернення Ісуса Христос.

 

Біблія (Старий і Новий Завіт) містить близько 7000 пророцтва про чверть присвячені кінця часів.

 

Важливо відзначити, що всі знаки і біблійні пророцтва справдилися в минулому.

 

Що стосується повернення знаків і пророцтв Ісуса Христа віщуючи його повернення здійснюються з великою силою на наших очах щодня.

 

Як неймовірно, як це може здатися вам, Ісус Христос насправді буде найближчим часом.

 

Зрозуміло, що його повернення є для нашого покоління. Це впевненість, що не гіпотеза.

 

Кожен вільний напризволяще, і кожен може прийняти рішення на його совісті прийти або не прийти до Ісуса Христа.

 

Здається, це не надто пізно, щоб зробити вибір, то ви вирішите швидко, тому що дуже скоро це буде занадто пізно, і там буде плач і крики і скрегіт зубів останнім часом і всі ті, хто заперечував Ісуса Христа.

 

Якщо ви не хрещені скоро побачите священика або навіть християнином, який дасть вам хрещення, без якого ви не можете бути збережений в день гніву Божого приходить.

 

Ісус Христос, перш ніж повернутися на землю видалить церква перед Богом покарати людей землі за всі гріхи, злочини і лиходійства, здійснені більше двох тисяч років.

 

Після покарання Божого, Ісус Христос фізично повернутися в його прославленому тілі, щоб судити людей і народи і правити світом протягом тисячі років.

 

Під час правління Ісуса Христа, зло більше не буде бути чоловіком і сто років як і раніше молода людина!

 

Після його правління і кінцевої спокуса сатани, це буде останній суд.

 

Це в двох словах пояснення Ісуса Христа, християнства і кінця часів, що ми живемо на Землі протягом кількох років і завершиться з поверненням Ісуса Христа.

 

Це найближчим часом, і настав час, щоб зрозуміти серйозність ситуації і зробити свій вибір поки не стало занадто пізно.

 

Я молюся, щоб Бог допоможе нам зробити правильний вибір у своєму житті, що його ім’я не зітреться з Книги Життя Вічного.

 

Це дуже важливо відзначити, що Ісус Христос сказав : « Я дорога, і правда, і життя, ніхто не приходить до Бога тільки через Мене »

 2517959487_1

На жаль, наша Свята Католицька Церква дуже хворий і навіть помирають, бо кілька інструкцій Верховні « тата », так як явищі Пресвятої Діви Fatima Португалія в 1917 році не привело людей до Бога Ісус Христос, але Люциферу.

 

Існує багато доказів того, що ви знайдете на блозі.

 

Ми в даний час відчуваємо раз плутанини завершуючи кінець часу, кожен повинен діяти і рухатися, слухати його серці і душі його і йти по життю за духом, а не за бажаннями тіла.

 

Я запрошую вас читати мої останні статті, пов’язані з Ватикану і Папи Римського, що найменше, що ми можемо сказати, не в тому, що він більше не Святий керівництво Церкви Ісуса Христа.

 

Я запрошую вас також слідувати в блозі  »  християн Нового Завіту   »

 

Нарешті, новий дивовижний і невимовне справою, як це підлий і жахливий concernerai Папа і не вийшло б назовні протягом короткого часу, якщо факти підтвердяться.

 

Я не можу підтвердити достовірність фактів, як вони не були доведені в судовому порядку.

 

Але я не можу передати цю інформацію в тиші я бачу вас через посиланнями нижче.

Датується 27 травня 2014

http://itccs.org/2014/05/27/popes-reference-to-satanic-mass-in-relation-to-catholic-child-rape-constitutes-his-tacit-knowledge-of-such-a-crime-common-law-court-outraged-survivors-demand-popes-immediate-resignati/

Датується 25 травня 2014

http://itccs.org/2014/05/25/itccs-breaking-news-may-25-2014-gmt-brussels-accused-child-killer-resigns-from-top-vatican-office-jesuit-head-adolfo-pachon-makes-startling-announcement-as-he-stands-trial-in-absentia-for-cri/

 

Посилання на головну міжнародного трибуналу по злочинах церкви.

 

Дата четвер, 29 травні 2014 річниця вознесіння Христа на небеса.

jesuscristo

 Моліться, що його повернення не за горами.

sentinelle3

Ісус Христос є Цар мій

°

Для тих, хто ще вагався між Ісусом Христом і Люцифером

Це добре, щоб знати, що Ісус Христос Люцифер скопіюйте і використовує ті ж інгредієнти, але не таким же чином, і, отже, наслідки міняються місцями.

 

Для Ісуса Христа,

Там немає законів без любові і немає любові без закону!

 

Люцифер ,

Там немає любові в Законі і немає законів у любові!

 

Ви можете виявити, що з тими ж інгредієнти ефекти міняються місцями, і що Ісус Христос, який дозволяє « права », щоб жити в любові, миру і поваги.

 

Ну те, що важливо в житті не те, що ви робите, але, як і чому ви це робите.

 

.

Наші недавні тата вчили, що Ісус Христос і Бог в кожній людині, і що, отже, кожна людина є Ісус Христос і Бог.

.

Але немає нічого в ньому і навпаки, кожна людина має право «християнин» в Ісуса Христа і Бога, коли він відповідає заповідям і волі Божої.

.

Святий Дух Божий веде і захищає кожного, хто поважає Божі заповіді.

.

Мир, любов і радості в серцях і будинках аж до захоплення Церкви для одних і появою Ісуса Христа на горі Оливній для інших.

Віктор

Votre commentaire

Choisissez une méthode de connexion pour poster votre commentaire:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.


%d blogueurs aiment cette page :