Офіційна заява смерті Католицька церква

перетнути

 

У відео португальською мовою, ми повною мірою зрозуміти тата!

 

image002

Що шокує в цьому відео, що тато відкрито заперечують Ісуса Христа.

Папа відкрито заявив, що той факт, що Ісус Христос був розіпнутий збій ….!

Тепер це не провал, тому що Христос знав, що він буде розп’ятий, і він навіть сказав Пітеру, що, перш ніж заспіває півень відречешся ти тричі від Мене ….!

Ісус знав з самого початку своєї проповіді він в кінцевому підсумку на хресті.

Але він погодився пожертвувати своїм життям, щоб врятувати наші душі, тому що людина так і не нечиста Рибак нечистого може ввійти в Царство Небесне.

Саме через кров Христа на хресті, що ми викуплені!

Папа зробив свої зауваження до Ісуса Христа як простий пророк говорить ІСЛАМ, повний добрих намірів, але не так як він помер на хресті ….!

Виходячи з християнського таких зауважень недостойні своєї віри, але від тата, ці слова є офіційною декларацією про смерть католицької церкви заявив, що під грім оплесків в Нью-Йорку ,

Для тата Ісус Христос не був сином Бога (Бог створив людину, як ми вчимо Євангелія), але такої людини, як інші з дарами пророцтва, які померли на хресті ….!

Маленькі тонкі зауваження тата всі нігті, що рослинні на зап’ястях і ногах Ісуса Христа на хресті.

З останніми словами Папи, ми можемо сказати, що офіційно католицька церква офіційно мертвим під грім оплесків в Нью-Йорку 25 вересня 2015 в соборі Святого Патрика.

 

Гаряче молитися мої улюблені брати і сестри для повернення на Землю Господа нашого Ісуса Христа, як ми офіційно поодинці і у великій небезпеці.

Будьте здорові

Віктор


%d blogueurs aiment cette page :