Книга – Проповідник Повернення короля

Я Португалія

Мої улюблені читачі блогу. Нерухомість

 

Я радий оголосити про публікацію моєї книги, назва якої так само, як в блозі « Проповідник Повернення короля »

Ви вже можете замовити його в редакцію « Edilivre », перш ніж він знаходиться в книгарнях

Назва статті: « Проповідник Повернення короля »
Редакції Edilivre – APARIS

175 бульвар Анатоль Франс

Бат А, 2-й поверх

93200 Сен-Дені

Тел: 01 41 62 14 40 / Факс: 01 41 62 14 50
Інтернет Контакти: http://www.edilivre.com/contacts

кришка

 

Християнство в нашому суспільстві нехтують, кинутих і в жертву інтересам гуманізму, на чиє ім’я ми знаходимо, що ми поступово « стирається », і що наші церкви зруйнували. Ми знаходимо той же надзвичайний злет ісламу в усьому світі.

 

Якщо ви читали мої повідомлення в блозі, ви знаєте, що це є передвісником явні ознаки швидкого повернення нашого Господа і Царя Ісуса Христа.

 

Так що, як багато хто міг би бути врятовані, ми всі повинні зробити все від нас залежне, щоб зробити світ знати і розуміти, що Ісус Христос є Цар світу, і він скоро повернеться, щоб судити людей і народи.

 

Ось чому я створив цей блог, і сердечно дякую вам, щоб відвідати і читати мої статті.

 

Блог тепер відвідали близько 500 разів на день. Це можна вважати справжнім успіхом.

 

Але, це не достатньо, щоб розповісти світові про повернення короля Ісуса Христа, і тому я вирішив написати книгу так, що найбільша кількість не звертається до Інтернет повідомляється і що кожен може вирішити його душа і совість шляху він хоче слідувати.

 

У нашому темному суспільства, наша віра доведено, і багато хто вважає, відмовилися від Бога, але я запевняю вас, це не так.

 

Бог ніколи не залишав нас, Він любить нас достатньо, щоб дозволили його сина, який є чиста любов, прийшов на землю і там насильству, образам, бичували і, нарешті, в жахливих стражданнях бути розп’ятий і прибили до хреста прохід смерть, щоб врятувати нас.

 

Але, на жаль, ми затоплені помилкових доктрин, лжепророків і неправдивих богів, які порушують наше бачення Бога, і нам взяти оману стежки.

 

Так що я хотів принести свою книгу читачам незліченні докази існування Бога і його єдиного сина Ісуса Христа. Це пояснюється тим, що все більше віруючих, але « sachants ».

 

Моя книга показує, що це Бог, який створив всесвіт і все в ньому. Це також доводить, божественність Ісуса Христа і його швидке повернення на Землю.

 

У той час як не книжка історії або науки, пояснює він шлях людини від його початку до його повернення в Едемському саду в царювання Ісуса Христа і заглянути в майбутнє з Людина після правління Ісуса Христа.

 

Він також вказує, пророцтва останнього часу і дозволяє дізнатися максимум нашому очікуванні повернення Господа нашого Ісуса Христа.

 

Важливо і навіть необхідно зробити перерву в житті, щоб підвести підсумки того, що важливо і необхідно в житті. Це те, що я пропоную вам зробити це, прочитавши мою книгу.

 

Ісус Христос повертається скоро судити людей і народи, це впевненість, але раніше дуже важкі дні раніше зіткнення із Землею і людством.Читаючи книгу може підготувати вас до лиця ці важкі часи, що у нас ще є, щоб перетнути.

 

Починка Паркани дозволяє підтвердити, що всі наші біди ростуть постійно протягом декількох років. Але ми пояснення і в книзі.

 

Я запрошую вас не тільки читати мою книгу, але і зробити його відомим, так що ще можна прочитати і зрозуміти, що правда не повсякденна реальність, ми пояснили нашу атеїстичному суспільстві.

 

Давайте бути солдатами Ісуса Христа, це наш обов’язок, і Крістіан працює гаряче пропагувати добре слово « Ісус Христос скоро повернеться »

 

Всі вони можуть бути врятовані, якщо вони приходять до Христа через хрещення і покаяння.

 

Це має змусити нас дивитися в обличчя фактам і зрозуміти, що ми живемо у світі протягом кількох років час як жорсткий, як фізичних осіб.

 

Ці щоденні репетиції і стихійні лиха, такі як негабарит проливні дощі, повені, шторми, катастроф, землетрусів, ураганів, циклонів, пожежі, виверження вулканів.

 

Але це також щороку протягом декількох років без яких-небудь відомих смертей на мільйон, бо риба, птахи, худоби і диких тварин по всій планеті.

 

Вони також війни і оглушливі шуми світової війни, насильство, втрата цінностей і моралі.

 

І це теж по спіралі радикалізмом і екстремізмом, чия ісламська фанатики знищили членів християнських людей і здійснювати осквернення, вандалізм, підпали і руйнування храмів.

 

Не кажучи вже про значне зменшення католицької церкви священиків.

 

Для усіх цих зол ми повинні додати глобальний руйнування, яка осіла в світі з краху фондового ринку від 29 вересня 2008 року, в результаті чого голод і злидні у всьому світі, це вплив тим більше важливо, оскільки населення світу збільшилася з двох Півтора мільярда людей в 1950 році до більш ніж семи мільярдів у 2012 році, 63 років тільки.

 

Навіть Ватикан, який був Святий Престол Католицькій Церкві стала смердючий місце, де Ісус Христос став простий аксесуар або частина музею Ватикану.

 

Все це пояснюється в книзі.

 

Усі, хто знає мене, знають, що я ніколи не здаватися, тому що ні гора не нездоланна і я буду продовжувати діяти, щоб оголосити, як багато хороші новини про швидке повернення Царя Ісуса Христа.

 

Для тих, хто хоче знати, хто я:

 

Тут коротко невелика частина моєї біографії.

 

Син португальського електрика емігрував до Франції в 1957 році, я виріс у католицькій освіти, катехізації, спілкування та JOC (Молоді християнські працівники).

 

Це вчення зробив мені християнську стандарт чоловік.

 

Я завжди намагався, як добре, як я був в змозі вести здоровий спосіб життя в Божій любові і поваги до своїх законам (без святим!)

 

Я повинен сказати, що з дитинства Бог завжди був частиною мого життя.Він є довіреною, друг, радник і незамінним помічником в повсякденному житті.

 

Під час дуже довгого частина мого життя я був дуже важкий і складний роботу і Бог зробив багато чудес, щоб тримати мене в живих в цій небезпечній кар’єри.

 

Так що в мене немає секретів від Бога, і я мати повний і абсолютну впевненість у ньому.

 

Бог проявляє Свою любов мене постійно і дає мені свою допомогу в повсякденному житті. Запевняю вас, що це чиста радість відчувати себе коханим і допоміг Бог.

 

Тому я хочу, щоб бути там також до Бога в смиренної чималому ступені свідками Його любові до нас і швидкого повернення на Землю свого єдиного сина Ісуса Христа.

 

У 2009 році чистій випадковості я зрозумів, що ми жили в кінці біблійних часів, який завершиться у поверненні Ісуса Христа.

 

Звичайно, хороший християнин я дізнався добре день катехізис прийде кінець світу і що одного разу Бог поверне на Землю, щоб судити все людство.

 

Перед інтелектуально прийняти повернення Ісуса Христа було заплановано також для нашого покоління, я багато проаналізовані та ще все пророчі знаки, що повідомляють про кінець часів і повернення Ісуса Христа на Землі.

 

Я, нарешті, піти на докази і знайти, що всі знаки й пророцтва кінця часів сповіщають про повернення Ісуса Христа були виконані кожен день, і що це може якимось чином бути збігом, як багато з пророцтв, які справдилися важливо.

 

Це радикально змінило моє життя, і тому я вирішив створити цей блог« Проповідник Повернення короля », який я опублікував численні статті на всіх мовах, щоб повідомити всьому людству це чудовий захід і внести свій вклад також пробудження християнського світу, так що кожен може підготувати свій розум і свою душу на повернення Ісуса Христа, Господа нашого і короля, єдиного сина Бога.

 

Моя книга покликана показати читачеві про існування Бога, божественність Ісуса Христа, щоб пояснити еволюцію людини до Бога та інформувати велику кількість цього чудового повернення нашої слави Господь Ісус Христос за тисячолітнього царювання.

 

Існує впевненість у цьому апокаліптичному світі, є те, що Ісус Христос повертається найближчим часом.

 

Це важливо і необхідно пам’ятати, що Ісус Христос сказав: « Я дорога, правда і життя, ніхто не приходить до Отця, як тільки через Мене. « 

 

Якщо це не буде зроблено, ви хрестити і багато приходять до Христа, щоб врятуватися.

 

Скоро буде занадто пізно, і буде по всій землі плаче і сльози всіх запізнилися.

 

Я прошу вас, будь ласка, щоб представити свою книгу всім своїм батькам, друзям, відносин, контактів і всіх соціальних мережах для всіх також знати і ділитися в свою чергу, любов до Бога і бути збережені.

Бог любить нас і любить його тільки Сина Ісуса Христа незабаром повернутися на Землю для повернення до Едемському саду для всіх тих, хто приходить до нього.

Фон серця подякувати вам за все, що ви робите для любові і слави Бога й Ісуса Христа!

Бог благословить вас і дозволяє працювати на любові і слави Ісуса Христа.

Я Португалія

Віктор


%d blogueurs aiment cette page :