Звірі Одкровення IDENTIFIED!

apocalypse_jean

ПЕРЕДМОВА

Виконання біблійних пророцтв і тривожні ознаки повернення нашого Господа Ісуса Христа стало безперервним і навіть щодня наприклад недавніх проливних дощів призводить до затоплення в багатьох країнах світу, включаючи Францію.

Проливні дощі, шторми, цунамі, повені, виверження вулканів, землетруси, пожежі, урагани і циклони вразити світ кожен місяць з великомасштабної, влади, сили і люті.

Голод, хвороби і злидні експоненціально посилюється глобального удару також зруйнувати світ.

Ми бачимо розпусту і хіть усюди на землі навіть у церкві!

Зло стало звичайною справою і навіть спосіб життя у світі, де значення міняються місцями.

З 2008 року, птахів, риб та інших тварин помирають кожен місяць мільйони людей по всьому світу без відомих причин.

Ми знаємо, що Біблія показує, що пришестя Ісуса Христа має бути як в мучиться.

Хоча ясно, що Біблія пророкував біль для всього світу стати сильним і безперервним.

Ми всі знаємо, що для поставки коли біль стала важкою і безперервної, пора перевозити материнство мати, тому що робота вже почалася поставка.

Тому прояснити речі для повернення Ісуса Христа на Землі, але це все ще є сили і готовність відкрити очі і прийняти виклик все нажите думати про немислиме!

Те, що ми все ще повинні пройти страждання, перш ніж відкривати очі і молитися Богу, щоб скоротити біль і дозволити Ісус Христос, щоб прийти і врятувати нас!

.

ЦЕРКВА

.

Чи можна те, що серед вікаріїв церкви, які, як передбачається, вести людей до Бога, деякі з них корумповані і служать сатані і гірше, хто хоче тренуватися протягом багатьох років максимальна Ames сатані замість направивши їх до Бог через Ісуса Христа.

У моїх статтях я торкнувся цього питання без сили душі, щоб перейти до суті речей.

Прошу Бога пробачити мене, якщо я помиляюся в тому, що я збираюся розвивати в цій статті. Це гаряча тема!

Але я повинен знайти в собі сили, щоб слідувати мої переконання і мої аналізи, проте дуже серйозні наслідки.

Якби я цього не роблять, дуже багато душ цілком може заплатити високу ціну і навіть може бути втрачено в Ісуса Христа і Бога.

Але, на жаль, якщо я роблю, і я помиляюся, це моя душа, що я можу втратити так само, як ті, хто вірить в мене ..

Так, не приховувати нічого від вас, я дійсно боюся, що в прагненні проповідувати « швидке » повернення Ісуса Христа, я піднімаю в багатьох щоденних читачів блогу, надій і почуттів, які можуть перетворити якщо Я повинен був бути не так, навіть в розчаруванні та абсорбції віри і, отже, Ісуса Христа.

Я

ЧОМУ Я прийшов, щоб проповідувати

.

Я ніколи не приховував, і я навіть згадав багато разів, що я не пророк, і тому я можу помилятися, що трапилося зі мною!

Тому я сказав, що у мене не було одкровення чи Бога, або будь ангела, або будь-який інший об’єкт.

Я прийшов, щоб проповідувати повернення Ісуса Христа по чистій випадковості, жодного разу не була підготовлена, або навіть жодного разу не подумав за секунду до 2008 року.

Щоб бути повністю чесним, я повинен сказати, що я так і не вдалося цілком і повністю у всій Біблії читати від першого до останнього рядка.

З 2008 року я зацікавлений знову з деяким відвідуваності в той час було кілька забули, так як Cathe JOC, і це робить багато часу і навіть десятиліть!

Це радіо-шоу в 2008 році, говорячи про створення машини на півдні Франції, щоб створити енергію, але, можливо, створити проблеми в разі чорної діри і викликати кінець світу що викликало в мені необхідність проведення досліджень на кінець світу. І голка пряжі, дослідження дослідження в мережі, я прийшов до Біблії.

І потім, моє життя змінилося!

Потім я помітив щось не зовсім правильне про Землю, Погода, суспільства, катастроф і фінансів, здавалося, почати жити глибоку трансформацію і навіть реальний метаморфоз з деякими серйозними наслідками, такими як розпаду фондового ринку в Нью- Йорк.

Так що я шукав і шукав, досліджував спочатку зрозуміти вибух всіх катастроф погоди, грунту і насильства чоловіків я бачив тоне повільно в безумство більш смертоносним в братовбивчих воєн в тому числі на Близькому Сході.

А потім було експансія ісламу в світі, крикнув мою цікавість.

Хоча я нічого не маю проти мусульман чи проти їхнього способу життя і культур проти населення на Близькому Сході чи в іншому місці.

Тим не менше, я добре бачу, наскільки цього явища міграції, яка привела цих людей покинути свої будинки в пошуках кращого життя в інших місцях.

І це люди, Східної, які заарештовані мою цікавість, коли вони встали на шлях міграції в пошуках кращого життя теж.

Порушення цих популяцій на дорогах сильно interpellèrent мою душу і свою думку.

З сучасними засобами дослідження та розслідування особливо в Інтернеті, мені вдалося на основі аналізу та компіляції інформації, щоб зрозуміти і прийняти немислимо, на мій погляд, здавалося, бути християнином дух, відбуваються насправді.

Все, що звернулися до мене все, що вдарив мені в голову, і моя душа була в курсі було пояснення …

.

Це було дуже помітно пророцтва і біблійні попереджувальні знаки про повернення Ісуса Христа на землі.

 

Як неймовірно, як може здатися, факт залишався фактом: кінець часу вже палахкотів.

 

Пісочний годинник часу були повернуті і дні ми були зараз в пронумеровані.

.

Частина мене був задоволений цим одкровенням, інша частина було сумно, тому що Апокаліпсис в Біблії причинним багато страждань у світі до повернення нашого Господа Ісуса Христа.

І остання частина мене відмовлялися вірити, незважаючи на всі виконаних пророцтв і всіма ознаками зробив, що Апокаліпсис може бути для нашого покоління!

Так що я абсолютно довелося шукати доказів і доказів, і ще досі більше доказів!

Незважаючи на мою віру, мені потрібно підтвердження, яке одкровення Апокаліпсису має важливе значення для майбутнього людства!

.

Людина маловіри, що я!

Завжди в пошуках доказів …!

.

Проте, Бог живе моє життя з дитинства і моя віра в Бога ніколи не залишав мене.

Це шок одкровення про пришестя Господа нашого Ісуса Христа для нашого покоління, яка викликала моя підсвідомість туга доказів.

Я шукав скрізь щодня, особливо в численних книг і статей з мережі, багатьох проповідників кінця часу, в кінцевому підсумку, і неспростовні докази, що Ісус Христос повернеться фізично царювати на Землі і що це повернення було добре наше покоління.

Проте він повинен сказати, і сказати, що протягом двох тисяч років багато християн були впевнені, і впевнений, що повернення Ісуса Христа було протягом кількох поколінь їх.

.

І все ж вони помилялися!

.

Так незважаючи на масштаби знаків і пророцтв відпрацьованих, незважаючи на те, що виконання ознак і пророцтва експонентна як родові перейми.

Незважаючи на те, що такий каскад знаків траплялося в минулих століттях.

Незважаючи на те, що переважна кількість знаків і пророцтв, зроблених цієї величини може бути пов’язано з випадково, трохи сумніви, однак, все ще залишається в мені!

Як днів, вечорів і ночей мислення і наукові дослідження, щоб усунути цей крихітний, крихітний мало сумнівів.

Це мало сумнівів, однак, була у зв’язку з величезним і, хоча поодинці колосальний факт охопила всі мої переконання, мої переконання, мої аналізи і докази біблійних пророцтв і знаків, зроблених.

Цей факт отруїли моє життя, та так, що я спав кілька годин щоночі, щоб встигнути подивитися і зрозуміти, чому.

Трохи схоже апостола Фоми, який потребував доказ, щоб вірити у воскресіння Ісуса Христа, мені потрібен мій доказів, щоб усунути будь-які, що малі і навіть крихітні сумніви повернення Ісуса Христа до нашого покоління.

Я абсолютно мав знайти

Відповідь на питання:

Тому, якщо повернення Ісуса Христа

Для нашого покоління,

е. Папа не говорить!

.

Так що якщо Папа не згадати, що я помиляюся, і кожен, хто думає, що повернення Ісуса Христа до нашого покоління теж неправильно.

Я повинен визнати, що, незважаючи на те, що у мене є віра, незважаючи на те, що Бог живе в моєму житті з самого дитинства, я до сих пір сумніваюся, незважаючи на всі переконливі докази, що ми живемо кожен день.

Я просто повинен був цю таємницю, яка була, що, незважаючи на мій власний аналіз, огляди й дослідження, які несли мене до визначеності і свідоцтво швидкого повернення Господа нашого Ісуса Христа, я міг все ще є натяк на сумніви.

Як я міг проповідувати повернення Ісуса Христа, якби я мав сумніви!

Як я міг продовжувати проповідувати повернення Ісуса Христа, якщо тато не казав!

.

Так один з нас між татом і я був неправий!

.

Ознаки на мою аналізу ще виробляють в геометричній прогресії, так як 14 травня 1948 (дата створення Держави Ізраїль)

Як я міг мене просто людина сумніватися в сумлінності наших останніх пап!

Сумнів і заперечувати бачення тата церкви це не просто блюзнірство!

Він також відлучив себе від Церкви!

І що це не так!

Петро був першим керівництво церкви з волі Господа нашого Ісуса Христа.

Це Ісус Христос Сам дав Петру справа керівництва церкви і тільки Ісус Христос може видалити наступника Петра навантаження духовного лідера церкви.

Протягом двох тисяч років, католицька церква передала віру з покоління в покоління.

У цей наступники Петра і всіх вікаріїв церкви зробили місію своїх змінювали один одного урядів.

Однак протягом цих двох тисяч років історії, церква взяла на себе зобов’язання певні дії, які не можуть пишатися і тому ми буде відповідати на Ісуса Христа на його повернення. Хоча прощення у нас вже передбачено нашого покаяння!

Я християнин і католик, хоча я ходжу до церкви лише для особливих випадків.

Тим не менше, я роблю сам іноді тільки всі можливості, щоб зайняти деякий час медитації, щоб перезарядити мої батареї і дозаправки енергії і смиренність.

Тому я не можу піти від Бога чи віри, але я не можу тримати рот на замку і говорити нічого!

.

Це сильніше мене!

.

Я повинен рухатися, проповідувати і виявити свій аналіз, щоб кожен міг думати і вибирати свій власний шлях.

II

ХТО ТАКІ ЗВІРІ Апокаліпсису

.

Спочатку я повинен зробити поправку, я раніше сказав, в тому числі моїй статті в  повернення Ісуса Христового 14 АБО 15 вересня 2015! Під час свята Труб  « , що іслам був звір з безодні.

.

Але я переконаний, щоб помилитися.

.

Швидше Іслам є релігією Люцифера.

.

Мусульмани поклоняються Люциферу сумлінно переконують поклонятися Богу!

.

Люцифер хотів бути Богом Співачка також його народ « мусульмани » , які майже настільки численні, як зірки на небі!

У той час як народ Божий « євреї » зводиться до Peau де жаль, і вони все частіше відмовляють Сина Його Ісуса Христа!

Доля мусульман знаходиться в їхніх руках, вони можуть прийти до Ісуса Христа йти до Бога або продовжувати поклонятися Люцифера.

Ми не можемо вбити, християнами, тому що вони заперечують іслам і стверджують, що вони служать Богу!

Санітар завжди починаючи сама по собі і, перш ніж дивитися солому в очі благодійного мусульманським сусідом, в цій статті я буду дивитися на колоду, яке знаходиться в шахті і тих всіх християн!

Це моя виправлення

.

Aujourd’hui mon prêche me conduit à vous révéler que mes recherches, analyses, enquêtes et réflexions longues et minutieuses, m’amènent à douter non seulement du Vatican et cela vous le savez déjà mais du Pape lui-même et de ces prédécesseurs. « LES PAPES ROIS »e

 

Папи Королі тата, починаючи з Договору Латеранського в 1929 році, який зробив Ватикан держава.

 

11 лютого 1929 є Папа  Пій XI,  який став першим Папою Король держави Ватикан.

 

1 Пій XI  в 1922 році по 1939 рік

2 Пій XII  з 1939 по 1958 рік

3 Іван XXIII  1958 по 1963

4 Павло VI  з 1963 до 1978 року

5 Іван Павло I  з 1978-1978

6 Іван Павло II  з 1978 по 2005 рік (те, що існує в баченні Іоанна АПБО. 17)

7 Бенедикт XVI  з 2005 по 2013 (той, хто повинен був залишитися на короткий час)

 Франсуа  2013  до повернення Ісуса Христа згідно з пророцтвом Малахії єпископа

 

Див мою статтю:

https://victorpicarra.wordpress.com/2013/10/03/du-troisieme-secret-de-fatima-au-retour-de-jesus-christ-sur-terre-des-verite-qui-derangent/

 

 

Хай вибачить мене Бог, якщо я помиляюся!

 

Книга Апокаліпсису написана Жан розкриває багато речей, і я буду рекомендувати читання.

Ця книга божественного натхнення, його глави і вірші відносяться до різних ситуацій, через який історія людини, але це також книга Одкровення до кінця часу, і саме це дослідження, яке Я розробляю тут частково.

Зокрема, я хотів би звернути вашу увагу на три голови, які я не добровільно, класифікованих для того, щоб краще зрозуміти мого аналізу.

Це голови 17, 13 і 16, що ви можете прочитати в нижній частині сторінки.

.

A

Бачення джинси в главі 17 Апокаліпсису

Мій аналіз

.

Після прочитання цієї глави в світлі того, що ми знаємо про католицької церкви Ватикану, ми бачимо, що, очевидно, йдеться про католицької церкви в кінці часів!

Читаючи цю главу не може бути зрозуміле до кінця часу, коли ваш одкровення від Бога.

Жінки – велика блудниця

Це опис відповідає Ватикану Католицька церква « Рим » тому « ВАТИКАН »

Алий звір повією   має сім голів і десять рогів

Ми побачимо в ув’язненні статті це червоний звір, який несе в собі повію … 

Сім голів обидва сім пагорбів Риму, але і сім царів, з Ватикану

У сім царів    , отже, тата, починаючи з угод Латеранськими, які зробили Ватикану царство

У десять царів      релігійні лідери інших релігій, з якими обслуговування або посилання Папа альянси. посилання або релігії:  http://choisislavie.free.fr/compare.htm

Звір, який колись був   у тому, що, який піднімається з безодні, як вірш був тоді 17,8 ні, то знову

Звір, який був і піднімається з безодні  , звичайно, Ватикан або вона смикає за ниточки.

Вірші, здається, описують екс-Папу Римського Бенедикта XVI,особливо у віршах 17,8, що свідчить світ його відставки, що цей звір з безодні є Папа Бенедикт XVI

benoc3aet-XVI-Мохамед-Ахмед аль-Тайеб-limam-де-ла-mosquc3a9e аль-Азхар у Каїрі-дю-

Папа Бенедикт XVI є звір, який був і зростання від моря і прірву. 

Зрозуміло, що це дуже важко для мене, щоб уявити собі, як католицької християнської, що цей аналіз може бути з волі Бога Глава 17 кінець часу, але факти, здається, говорять самі за себе, і я роблю одкровення мій аналіз можна побачити реальний основний момент.

 

 

B 

Глава 13 Книги Апокаліпсису.

Мій аналіз

Звір, якого піднімається від землі

.

У книзі Апокаліпсису главі 13 вірші 13.11 ми бачимо іншого звіра, але не росте від моря, але з Землі, і це з усією владою першого звіра в його присутності.

Завжди в тому ж напрямку аналізу, ми тут розуміємо, що це   звір із землі є   Папа Френсіс переважаючих у присутності екс-Папи Римського Бенедикта XVI.

Папа Френсіс, відмовитися певні атрибути Папі (плащ і туфлі) і навіть ім’я папи. Він просто говорить, що єпископ Риму і, за деякими даними він не виконав всі вимоги для призначення на папства.

Папа Френсіс звір, який піднімається від землі

 

Перший звір, який піднімається від моря

 

У вірші 13:12, ангел раніше, говорить про першої звірини, у якого смертельна рана зцілена, що курс в моєму аналізі не що інше, Папа Римський Іван Павло LL , який отримав вогнепальне поранення, яке мало бути фатальним.

Але він дивом уникнув смерті, що знаменитий 13 травня 1981!

Навіть його вбивця заявив, що не розуміє, як Папа Римський уникнув смерті …. !

 

Так звір з моря є перший звір, який піднімається із землі є другою звір.

.

Таким чином, сім королів тата всі пов’язані з звіра з моря, і Папа Френсіс друга тварина, яке піднімається із Землі.

.

Недавнє тата є звірі Апокаліпсису!

.

Але вони не є єдиними тваринами, тому що пам’ятаю, то десять царів, які повинні об’єднати дві звірів (Бенедикт і Francis) і десять царів є десять релігійні лідери інших релігій, які ми вже бачили ці пристрасті під Іоанна Павла II, Бенедикт XVI, а тепер з Франциска.

Лідери помилкових релігій, які союзні звірам Ватикані також союзи з звірами Апокаліпсису, метою якої є боротьба з істинною католицької церкви є церква Ісуса Христа.

.

З 

Глава 16 книги Апокаліпсиса.

Мій аналіз

 .

У цій главі також дуже важлива, оскільки вона чітко пояснює страждання Бог пошле на землю.

16.13 вірш пояснює союз між трилогії  « Dragon, звір і лжепророк » , які повинні діяти спільно, щоб викликати глав держав світу в останньої світової війни ..

У цій главі також дуже важлива, оскільки вона чітко пояснює страждання і суджень, які Бог пошле на землю.

.

Це покарання!

.

Ми бачили, що звірі були, ми повинні з’ясувати, хто є дракон, який є лжепророком.

Дракон     представляє силу, він все ще живе прихований геть і тільки з’являються, щоб накинутися на свою жертву і вбити в натиском ударів або полум’я.

.

Хто є Дракон?

.

Повноваження торгівлі, сировини, фінансів та засобів масової інформації, проводяться трестів, які спрямовані в тінь на  »  масонства «  , який служить « Illuminati » таємне товариство, що править Масонство і править світом.

Дракон на своїх повноважень, які зачіпають всі істоти в світі, Misery, голоду, хвороб, насильства, бунти і війни ініціюються.

Мусульмани звинувачують християн та іудеїв нещастя, від яких страждає і іудеї і християни звинувачують мусульман повернутися ті ж проблеми.

Прихована мета для двох звірів, лжепророк і дракон є збереження « чоловіки » і спить заплутатися в проблемах, щоб відвернути їх від Ісуса Христа, який приходить, щоб врятувати нас.

Мета наполовину зізнався двома звірами, лжепророка і дракона, полягає у створенні нового світового порядку на руїнах християнства на землі, щоб встановити панування миру та безпеки.

.

Насправді вони хочуть поневолити людини!

.

Дракон є сухожилля війни це сила і влада нечестивих, які показують по боротьбі Агнець!

 

Лжепророк  Він не може бути живим наприкінці лідера часу, тому що, як ми вже бачили, є «звірі тата » і 10 Кінгз « релігійні лідери помилкових релігій », які забезпечують цю роль.

Це не пророком, щоб в кінці часів, як Біблія говорить лжепророків, за цей час і не лжепророка.

Тоді розгляд двох тисяч років історії є був тільки один лжепророк так важливо і настільки потужним, що як і раніше присутній і живий у всіх умах.  Це Мухаммад   є на чолі Безліч всупереч усьому гарантує, що він є істинним і останній Пророк.

Див статті колонтитул

Ми знаємо, що за 600 років до Ісуса Христа, Даніель оголосив про прибуття Месії.

Історія світу доводить, поза всяким сумнівом, що це Месія  « Ісус Христос »  пророцтво оголошено, що вона буде відрізана і він не буде мати ніякого наступника.

.

Так, безсумнівно, Мухаммад не є лжепророком.

.

А враховуючи безліч людських « мусульмани », які шанують, можна сказати, голосно і ясно, що Мухаммад є лжепророком Біблія

.

Важливо відзначити, що мусульмани є першими жертвами лжепророка.

Мусульмани є жертвами стокгольмського синдрому і, отже, вони поклоняються лжепророка і його послідовники, ісламісти!

.

Я запрошую всіх мусульман прийти до Христа, щоб врятуватися.

.

Ісламісти збройне крило лжепророка, вони мучать і калічать щоденні народ мусульман.

Вони також викликали священну війну проти християнства.

Масові вбивства знищили багато сіл християн в Африці і на Сході.

Церкви були спаплюжені, розграбовані і спалені, ісламісти нічого не поважати.

Чоловіки, жінки і діти, були вбиті в ім’я Бога цими слуг сатани.

 

Доказ дев’ятьма

.

Все це відбувається і вписується разом дуже добре, але я все ще деякі докази, як я боюся наслідків мого аналізу на світ.

Так за моєї віри, угруповання, схожість є факти, які можуть допомогти вам, як ви скласти думку.

Ось дев’ять питань, доказ за « новими » Я, може бути, не так!

ЧОМУ: У Королі тата залишили число священиків скоротилося до мінімуму, особливо у Франції або священик піклується про тільки кілька парафій (! Гарна реклама зросте до багатьох професій) Папи добровільно діяли проти церква, зробивши його повільно вмирати. « Це факт »

ЧОМУ: Папа в 1960 році відмовився назвати третій секрет Фатіми, що непокора волю Пресвятої Богородиці, в той час як Ватикан був визнаний істинним появи Богородиці. Папа навмисно не послухалися Бога. З 1960 пап Kings відмовляються коритися більше Богу, не дарма « Це факт »

ЧОМУ: Царі тата підтримали, захищав і навіть заохочується гуманізм замість заохочення людей прийти до Ісуса Христа в любові і зробити акт благодійності. Гуманізм місця людина в центрі все пріоритети в той час як християнський Бог знаходиться в центрі всього! Гуманістична прославляє людини, то християнська прославляє Бога! « Це факт »

ЧОМУ: пап Kings залишити, тортури, вбивства безліч християн, тому що вони відмовляються іслам. Мало того, що вони залишають, нічого не кажучи, але визнають ісламом та іншими релігіями, як помилкові шляхи, які можуть призвести до Бога. І вони засуджують народ на маячних шляхів. « Це факт. »

ЧОМУ: L аст Папа Френсіс просто сказав єпископ Рима і відмовляючись йому ім’я папи і носити певні атрибути. « Це факт. »

ЧОМУ: пап Kings відмовився говорити про швидке повернення Ісуса Христа, і наша останній тато продовжував зберігати мовчання з цього факту. Перша мета його кабінеті досі за кермом католицька церква є підготовка людей для повернення Господа Ісуса Христа! « Це факт. » 

ЧОМУ: пап Kings вирішили папський престол з перевернутим хрестом на спині. Які зазвичай означає, що вони повернулись куртки і більше не служити Ісусу Христу, але сатана. « Це факт. »

ЧОМУ:  У той час як акт папське благословення було зроблено з вказівними пальцями і розтягнутій персоналу, має вона була замінена вказівним пальцем і мізинцем простягнутою, який відомий як знак сатани! « Це факт. »

ЧОМУ: пап Kings погодився роялті, яке є компроміс з сатаною. Ісус Христос відмовився все дари Сатани, коли він був предметом спокуси в пустелі. « Це факт. »

.

ВИСНОВОК

 

Всі ці факти є фактичними, реальним і відчутним, як ми можемо, як християни продовжують приймати закривши очі!

Пора прокидатися поки не стало занадто пізно.

Пам’ятайте, що Ісус Христос був також відданий ради « High єврейської релігійної тіла »

Отже, мої улюблені брати і сестри у Христі, я знаю, що я ризикую мою душу, якщо я помиляюся, але я перед Богом за собою право не поділитися своїм аналізу.

Чи повинен я претендувати на проповідувати поверхнево або дістатися до суті речей, бути палким у своїй вірі, намагаючись розбудити народ і може, таким чином, внести свій внесок у врятувати найбільшу кількість душ, навіть з ризиком моє.

Ось я думаю, що довели, що пап Королі « навмисно« помилкові тат і звірі Апокаліпсису.

 

Ми бачили, що жінка « велика блудниця »  є « Ватикан Католицька церква. »

Ми бачили, що  сім голів обидва « сім пагорбів Риму і сім тат Kings »

Ми бачили, що  »  Seven Kings  « є « сім пап » після Латеранського договору Пія XI на Бенедикта XVI

Ми бачили, що перший звір росте від моря був « Папа Іван Павло II »

Ми бачили  »  , що звір був, і піднімається з безодні «  є  « Папа Бенедикт XVI »

Ми бачили  »  Звір зростає з Землі «  є « Папа Френсіс »

Ми бачили, що « десять царів » є « 10 пунктами звинувачення в помилкових релігій » , які зробили завіт і вірність звіра « пап »

Ми бачили, що  »  лжепророк «    був « Мохаммед » втілюється сьогодні ісламом і ісламістами.

Ми бачили, що « Дракон » є « Масонство »    , який служить « ілюмінатів »

.

Так хто ж червоний звір повії

.

Алий звір, який несе в собі повію є таємне товариство під назвою  ілюмінати   , тому що це структура, яка дає життя і силу двох звірів і повією.

.

І хто ці ілюмінати  ?

.

Це сатанинський таємне товариство, база складається з елітного глобального суспільства від фінансів, політики, засобів масової інформації та громадянського суспільства. Вона є головою масонів і направляє світ за лаштунками його повноважень фінансових, технічних, технологічних, політичних і засобів масової інформації.

Висновком, ми можемо зрозуміти, що це таємне товариство очолює:

Великий Магістр масонства,

Два звірі « Колишній Папа Бенедикт XVI і Папа Френсіс »

Керівники десять царів »10 помилкові релігії маючи відданість до двох звірів »

Це робить 13 чоловік, тобто шеф-кухар   «Антихрист» і апостоли!

13  апостол Лжепророк і як Іуда, він бунтівний і проти головного  «Антихрист»  і системи. Його учні « ісламісти » Так буде безбожний війна в Армагеддон.

Знову Сатана Мавпа Бог, тому що Ісус Христос повинен був також дванадцять вірних апостолів і тринадцятий, які зрадили

 

Так хто ж лицемір, антихрист, 

Алий Звір

  

Ті, кому світ визнати влада може бути тільки відомий і шанований усіма і кожної людини, який був або буде відданості!

Безбожний

Важлива деталь у картині,  Бенедикт зробив знак сатани відкрито на публіці

Ця людина   « антихрист, червоний звір »  , який покаже себе як Армагеддон   Колишній Папа Бенедикт XVI

Тому що Іоанн говорить нам, у віршах 17,8 Книзі Одкровення:

17:08

Звір, якого ти бачив, не було, і не більше. І вийде з безодні, і йде на погибіль. А мешканці землі, імена яких не вписані від створення світу в книзі життя, бачачи, що звір, не було, і більше не , та все ж є.-

Війна Армагеддона буде битва иллюминатов проти лжепророка « Іслам » на чолі з ісламськими джихадистів, які відмовляються на вірність звіра!

2014 повинен бачити ввести в дію всі умови для цього конфлікту неминучого і запланованих на останні дні кінця часів  , які я думаю відбудеться в 2015 році.

Ілюмінати повинні спочатку створити напруженість, безлади, ненависть, збільшенню бідності та нерівності, так що пристрасті спалахують.

Тоді звір, який був, знову, щоб послабити напруженість і допомогти створити новий світовий порядок, який буде відмовитися лжепророк « ісламістів »

.

Звичайно, це не пророцтво, але логічні висновки з мого аналізу.

Я можу помилятися, але, може бути, ні!

.

Ви також скласти свою думку, пора слідувати своєму серцю і зрозуміти, що всі ті, хто кажуть, що хочуть зробити свій колодязь може говорити ви їздите, і направляти вас до сатани.

Ваше серце, ви мали віру й молитви, звернені до Бога проведе вас через темряву.

Слід зазначити, що десять царів, які союзники иллюминатов прагнуть викликати найбільшу кількість душ сатані.

лс також звірі Апокаліпсису по альянсів.

Звір, десять царів, найбільш активний щодо християн Іслам Ісламський джихадистів спеціально створені  по лжепророка.

Первинний і кінцевої Основна мета, дві тварини, 10 тварин в альянси, Дракон і лжепророк далеко від Ісуса Христа і віри, Церкви Ісуса Христа

Там, звичайно, було переговорів з сатаною на певному рівні.

Душі і Сатана Ілюмінати харчування на Землі, але Сатана шахрай і зрештою всі раби в пеклі!

Ось чому це важливо для нас Мої любі брати і сестри товарів в Ісуса Христа йти кесареве кесарю, а Богові те, що належить Богу.

Чи не ненавидіти мусульман, або ісламісти, але молитися за них, тому що вони відчужені від Бога, відкидаючи Ісуса Христа.

Моліться, щоб Бог помилує і дозволяють як  » працівники одинадцятої години  « прийти до Нього через Ісуса Христа, тому що це єдиний спосіб.

Допомога тим, хто просить про допомогу, люблю тих, хто ненавидить нас, прощаємо проти нас і молитися, щоб наші імена не видаляються з книги життя.

Keep The Faith, мої любі брати і сестри у Христі Ісусі, і щодня молитися за час близько і Ісус Христос повернеться.

В очікуванні повернення Господа, ми вже знаємо, що 2014 буде особливо важко в світі з моменту появи болю є експонентний і тому жвавіше і ближче до постачання.

Ми повинні просити Бога, щоб направляти наше життя через Святого Духа до повернення нашого Господа Ісуса Христа.

Якщо, як я вважаю, повернення Ісуса Христа повинен був бути у вересні 2015 з нагоди свята труб, то у нас є трохи менше, ніж два роки, щоб тримати в темряві, щоб побачити повернення на горі оливкової Господа нашого Ісуса Христа.

Майте на увазі, що до повернення Ісуса Христа повинна бути захоплення церкви і в день гніву Божого.

Цілком можливо, що вознесіння церкви відбувається в той момент, протягом декількох годин або навіть декількох тижнів або декількох місяців або просто до повернення Ісуса Христа.

Мужність, стійте і підготувати мої улюблені брати і сестри у Христі Ісусі, день позбавлення під рукою, тому що у всіх випадках, це для нашого покоління!

Ісус Христос любить нас всіх, і це, щоб врятувати нас це найближчим часом.

Так благословить вас Господь, мої кохані.

Ісус Христос скоро це точно і у нас дуже мало часу, щоб повідомити, переконати і залучити в стаді, найбільша кількість загублену вівцю.

.

КІЛЬКА віхи

Кінець часу

.

Проводячи дослідження, обстеження, аналізу і роздумів, я знайшов:

Першою ознакою повернення Господа нашого Ісуса Христа 14 травня 1948

Початок останні сім років, « сьомому тижні Данила » на 29 вересня 2008 день обвал фондового ринку в Нью-Йорку.

Повернення нашого Спасителя, Вчителі та короля Ісуса Христа Сина Божого у місяці вересні 2015 між 14 і 15 на свято труб.

Прочитайте мою статтю: повернення Ісуса Христа МОЖЕ 14 АБО 15 вересня 2015! Під час свята Труб   »

Я нічого не продаємо, я прошу вас, мої любі брати і сестри і друзі читачів люб’язно надіслати цю статтю і адреса блогу на всі ваші контакти і друзями по всьому світу, так що ви теж солдати Христа і що найбільша кількість душ має шанс на порятунок.

Мир, любов і радість у серцях і будинках, чекаючи захоплення церкви протягом деякого фізичного і славної повернення Господа нашого Ісуса Христа на горі Оливній

.

Книга Одкровення глави 17

.

17:01

Один із семи ангелів, що мають сім чаш, і говорив зі мною, піди, я покажу тобі засудження великої розпусниці, що сидить на водах багатьох.

17:02

З ким царі земні блудили, і вином її розпусти жителі Землі були зроблені п’яний.

17:03

І заніс мене духом у пустиню. І побачив я жінку, що сиділа на червоній звірині, переповненій іменами богозневажними, з сімома головами і десятьма рогами.

17:04

А жінка була одягнена в порфіру й кармазин, прикрашена золотом, коштовними каменями і перлами. Вона тримала в руці золоту чашу, повну гидоти та нечистотою її блуду.

17:05

На лобі було написано ім’я, таємниця: Великий Вавилон, мати розпусти й гидоти землі.

17:06

І я бачив, що дружина п’яну від крови святих і кров’ю мучеників Ісуса. І, побачивши її, я був захоплений з великим здивуванням.

17:07

І сказав мені Ангел, ти дивуєшся? Я скажу тобі таємницю жінки й звірини, яка носить її, яка має сім голів і десять рогів.

17:08

Звір, якого ти бачив, не було, і не більше. І вийде з безодні, і йде на погибіль. А мешканці землі, імена яких не вписані від створення світу в книзі життя, бачачи, що звір, не було, і більше не , та все ж є. –

17:09

А ось розум, що має мудрість. Сім голів це сім гір, на яких сидить дружина.

5:10 вечора

І сім царів п’ять упало, один є, а інший ще не прийшов, і коли прийде, не довго йому бути на короткий час.

5:11 вечора

І звір, який був і якого немає, саме по собі є восьма й з сімох, і йде на погибіль.

5:12 вечора

І десять рогів, що ти бачив, то десять царів, що ще не отримали царства, але приймуть владу як царі, на одну годину зі звіром.

5:13 вечора

Вони мають одну думку, а силу та владу свою звірові.

5:14 вечора

Вони воюватимуть проти Агнця та Агнець переможе їх, бо Він Господь над панами та Цар царів, і покликані і вибрані і вірні, які з Ним є.

5:15 вечора

І він сказав мені: Води, що ти бачив, де сидить блудниця, суть люди і народи, і племена та язики.

5:16 вечора

І десять рогів, що ти бачив звірина, вони зненавидять блудницю, і повитягають, і з’їдять її тіло, і огнем її спалять.

5:17 вечора

Тому що Бог дав їм до серця виконати волю Його, щоб бути однодумні, і щоб царство звірові, аж поки не виповняться слова Божі не може бути виконано.

5:18 вечора

І жінка, яку ти бачив, то місто велике, що панує над царями земними.

Джерело:

http://topchretien.jesus.net/topbible/view/bible/&livre=00066&chapitre=17&version=00001 Ref #

 

Книга Одкровення ГЛАВА 13

 

13:01

І став я на піску морському, і побачив зростання від морського звіра, з сімома головами і десятьма рогами, і на рогах його було десять крон, а на головах його імена богохульні.

13:02

Звір, якого я бачив, подібна барсу, і ноги були як у ведмедя, а паща як рот у лева. Дав їй свою силу, і престола свого, і владу велику.

13:03

І я побачив одну з голів його ніби смертельно була поранена, і його смертельна рана зцілена. І все дивувалась звіра.

13:04

Вони вклонилися змієві, що дав владу звірині, і вклонились звірині, говорячи: Хто до звірини подібний, і хто може боротися з нею?

13:05

І їй дано уста, що говорять зарозумілі слова і богохульства, і дано владу діяти сорок два місяці.

13:06

І відкрила вона свої уста для хули на Бога, щоб хулити ім’я Його й оселю Його, та тих на небесах.

13:07

І їй дано провадити війну зі святими, та їх перемогти. І дана влада над кожним племенем, і народом, мови і нації.

13:08

І всі, хто живе на землі будуть поклонятися йому, чиї імена не написані від створення світу в книзі життя Агнця, заколеного.

13:09

Хто має вухо, нехай слухає!

1:10 вечора

Це веде в полон, той сам піде в полон; хто мечем убиває, мусить сам бути вбитий мечем. Тут терпіння і віра святих.

1:11 вечора

Потім я побачив землю до іншого звіра, який мав два роги, подібні ягняти, а говорив як дракон.

1:12 вечора

Це з усією владою першого звіра перед ним, і змушує всю землю і живуть на ній, вклонилися першій звірині, у якого смертельна рана зцілена.

1:13 вечора

І чинить вона великі ознаки, так що й огонь зводить з неба на землю перед чоловіків.

1:14 вечора

І зводить вона мешканців землі через ознаки, що їх дано їй робити у присутності звіра, намовляючи мешканців землі, щоб вони зробили образ звіра, який має рану від меча, та живе .

1:15 вечора

І їй дано дух в образ звіра, щоб образ звіра і говорив і діяв так, як не поклониться образові звірини повинен бути вбитий

1:16 вечора

І він зробить те, що всім, малим і великим, багатим і вбогим, вільним і рабам було дано знамено на їхню правицю або на їхні чола,

1:17 вечора

і що нікому не можна буде ні купувати, ні продавати, крім того, хто має це накреслення, ім’я звіра, або число імені його.

1:18 вечора

Тут мудрість. Нехай той, хто має розум, обчислити число звіра. Бо це число людське, число його шістсот шістдесят шість.

Джерело

http://topchretien.jesus.net/topbible/view/bible/&livre=00066&chapitre=13&version=00001 Ref #

 

Книга Одкровення ГЛАВА 16

 

16.1

І я почув гучний голос із храму казав до семи Анголів: Ідіть і вилийте на землі сім чаш гніву Божого.

16:02

Пішов перший Ангел і вилив чашу свою на землі. І злоякісна і болючим виразка на людях, мав знамено звірини прийняв і поклонився її образу.

16:03

Другий Ангел вилив чашу свою на море, і сталася кров, немов у мерця, і кожна істота жива вмерла, все в море

16:04

Le troisième versa sa coupe dans les fleuves et dans les sources d’eaux. Et ils devinrent du sang.

16:05

І почув я Ангола вод, який говорив: Ти праведний, Господи, і відходи, Святий, тому що так судив.

16:06

Бо вони пролили кров святих та пророків, і Ти дав їм пити кров: вони гідні того.

16:07

І почув я від жертівник говорив: Так, Господи Боже Вседержитель, суди Твої істинні і праведні.

16:08

Четвертий вилив свою чашу на сонце. І дано йому палити людей вогнем;

16:09

І спека велика палила людей, і зневажали вони Ім’я Бога, що має владу над карами тими, і вони не покаялися, щоб славу віддати Йому.

4:10 вечора

П’ятий Ангел вилив чашу свою на престол звіра. І його царство її, і вони кусали свої язики від страждання,

4:11 вечора

і вони Бога Небесного вони зневажали від болю свого й виразок своїх, і не покаялася за діла своїх.

4:12 вечора

Шостий Ангел вилив чашу свою на річку велику Ефрат. І в ній вода висохла, що шлях царям від сходу сонячного можуть бути підготовлені.

4:13 вечора

І я бачив, з вуст дракона і з вуст звіра, і з уст неправдивого пророка, три духи нечисті, як жаб.

4:14 вечора

Тому що вони бісівські духи, що чинять ознаки, які йдуть до царів усього всесвіту, щоб зібрати їх на війну того великого дня Вседержителя Бога.

4:15 вечора

Ось, я, як тать. Блажен, хто підглядає, і одежу свою, щоб не ходити йому голим і щоб не бачити його ганьба! –

4:16 вечора

Вони зібрав їх на місце, яке по-єврейському Армагеддон.

4:17 вечора

Сьомий Ангел вилив чашу свою на повітря. І він вийшов з храму небесного від престолу, гучний голос, говорячи: Сталося!

4:18 вечора

І сталися блискавки, і голоси, і громи, і сталось велике трясіння землі, якого ніколи не було, так як люди на землі, так великий землетрус

4:19 вечора

І місто велике розпалося на три частини, і попадали людські, і згадав Бог Вавилон великий, щоб дати йому чашу вина Його лютого гніву.

4:20 вечора

І кожен острів, і гір не стало.

4:21 вечора

І великий град, кожен камінь про завбільшки в талант, зійшов з небес по чоловікам: І люди зневажали Бога за покарання градом, бо кара Його була відмінною.

Джерело

http://topchretien.jesus.net/topbible/view/bible/&livre=00066&chapitre=16&version=00001 Ref #

Будьте здорові

.

Працівники одинадцятої години

.

Притча про одинадцятого години:
. Матфей (20:1-16)

Ісус розповів цю притчу:


Царство Небесне подібне до господаря, що вийшов на світанку, щоб найняти робітників для свого виноградника.


Він почав з ними погодитися на зарплату монети протягом дня, він послав їх у свій виноградник (…)


Незадовго до кінця дня, він знову вийшов і знайшов інших працівників.


Він сказав їм: « Чому ви залишилися там весь день нічого не робити? »


Йому відповідали: « Тому що ніхто не найняв.

« Він сказав їм: » Ідіть і ви в виноградник « .

Коли ж настав вечір, кожен отримав свою зарплату. 

 

Ті, хто прибув в кінці дня отримав срібну монету …


Ті, хто почав рано вранці отримав те ж саме … і вони récriminèrent проти майстра домен:


« Вони не прийшли за годину роботи і дати їм рівний нас, що витерпіли тягар дня і спеку! » Але майстер відповів один з них, « друзі, я не зроблю тобі нічого поганого. 

 

Хіба ви не згодні зі мною для динарій? 

 

Не я маю право робити те, що я хочу з моєю? Чи будете ви дивитися з жовчним очей, тому що я добрий? « 

Або статті

Звір Ватикані після початку Бенедикт XVI!

https://victorpicarra.wordpress.com/mahomet-est-le-faux-prophete-biblique/

https://victorpicarra.wordpress.com/2012/08/18/lislam-est-la-bete-qui-monte-de-labime-musulmans-du-monde-venez-nombreux-a-jesus-christ-pour-etre-sauves/w

.

Улюблені брати і сестри у Христі Ісусі

.

Давайте подивимося в Ватикан і особливо спостерігаючи, що стане наш колишній Папа Бенедикт XVI.

І нагадують, що тільки Ісус Христос може зняти тягар тата церковної керівництва і тільки Ісус Христос може подолати і перемогти звіра дракона, лжепророка і десять царів.

І ми також подолати церква з Господа нашого Ісуса Христа.

Незабаром це глава 14 з книги Апокаліпсиса збирається зробити і на мій погляд це Свято Труб 2015, я дозволю тобі читати і думати про своє життя, але пам’ятайте, перш ніж вибрати Ваш шлях, щоб прочитати мою статтю Link  Dare віра в Бога й Ісуса Христа!

14:01

Я глянув, і ось Агнець стоїть на Сіонській горі, а з Ним сто сорок чотири тисячі, у яких його ім’я та ім’я Отця Його написано на чолах.

14:02

І почув я голос із неба, як рев мчаться вод і як звук сильного грому; і голос, який я чув, як у арфістов, гусла своїх.

14:03

І співають пісню нову перед престолом і перед чотирма тваринами і старцями. І жодна людина не міг навчитися пісні, окрім цих ста сорока чотирьох тисяч, викуплених від землі.

14:04

Вони є тими, хто не осквернився з жінками, бо чисті вони, вони слідують за Агнцем, куди він іде. Вони викуплені від людей, первістки Богові й Агнцеві;

14:05

І в устах їх там не знайшлося лукавства, бо вони непорочні.

14:06

Побачив я іншого Ангела, що летів серед неба, і мав вічне Євангеліє, щоб благовістити мешканцям землі і всякому племені і коліну, і язику, і народові.

14:07

За його словами, на весь голос, бійся Бога і віддати Йому славу, бо настала година суду Його: і поклонятися йому, що небо, і землю, і море, і джерела вод .

14:08

І ще, другий ангел, потім, сказавши, Вавилон Упав, упав Вавилон великий, який зробив всі народи пити вино люті її блуду!

14:09

І другий, третій Ангел пішов за ним, гучним голосом: хто вклоняється звірині та образу її, і приймає знамено на чолі своїм чи на руку свою,

2:10 вечора

він сам буде пити вино люті Божої виливається, приготоване в чаші гніву Його, і буде мучений в огні й сірці перед святими Ангелами і перед Агнцем.

2:11 вечора

І дим їх муки буде на віки віків, і вони не мають спокою ні вдень, ні вночі вклоняється звірині та образу її, і всякий приймає знамено ймення його.

2:12 вечора

Тут терпеливість святих, що додержують заповіді Божі і віру в Ісуса.

2:13 вечора

І почув я голос із неба, що: напиши: Блаженні мертві, що в Господеві вмирають! Так, каже Дух, вони від праць своїх заспокояться, бо їхні справи йдуть за ними.

2:14 вечора

Я глянув, і ото біла хмара, а на хмарі сидить подібний до Людського Сина, на голові золотого вінця, а в руці його гострий серп.

2:15 вечора

І інший Ангол вийшов із храму, і гучним голосом до сидить на хмарі, висловити свою серп і жнив, бо годину, щоб пожинати прийшов, бо жниво землі дозріла.

2:16 вечора

І сказав Сидячий на хмарі серп свій на землі. І земля була пожата.

2:17 вечора

І інший Ангол вийшов із храму, що на небі, і він теж був гострий серп.

2:18 вечора

І інший Ангол, що мав владу над вогнем, вийшов від жертовника, і гучним голосом до них мав гострого серпа крик, кажучи: Пошли свого гострого серпа, і позбирай грона винограду земля, за її винограду що дозріли.

2:19 вечора

І ангел серп свій на землі. І обрізав виноград на землі, і кинув його в великих винних сортів винограду гніву Божого.

2:20 вечора

І чавило було чавилі за містом, і потекла кров із чавила аж до кінських, на відстані 1600 стадій.

Хай береже Бог над кожним з нас і дав нам своє благословення

Віктор

Votre commentaire

Choisissez une méthode de connexion pour poster votre commentaire:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.