ДЖИХАД ПЕРЕД СЕМНАДЦЯМ ТРАНСПОРТОМ ВІД 27 КВІТНЯ 2017 РОКУ

Протягом кількох десятиліть ми бачили, що життя все більш і більш важко і складно для людства.

 

Для цього існує кілька причин, які пов’язані з глобальними, економічними, фінансовими, політичними, суспільними та релігійними труднощами.

 

Ми можемо навіть виявити, що планета також має значні порушення, які викликають, землетрусу, цунамі, циклони, шторми, урагани, пожежі і сильні дощі.

 

Слід також зазначити, що з 2008 року мільйони диких та домашніх птахів, риби та тварин загинули без пояснення щороку у всьому світі.

 

Ми також повинні додати всі катастрофи людського походження і все це в умовах війн, загроз війни та терористичних актів та ісламського насильства.

Схоже, що світ став божевільним!

 

Існує лише одна спільна точка для всіх цих фактів. Це безліч біблійних пророцтв позначивши кінець часів, які будуть слідувати за поверненням Ісуса Христа на Землі.

 

Якщо все, мабуть, вказує на те, що ми живемо в особливих і важких часах, які сильно демонструють, що ми живемо наприкінці часу, важливо знати, коли наприкінці часу стало зрозуміло, коли повернеться Ісус Христос.

 

Як я вже пояснював в блозі, це сам Бог, який викликав початок кінця часу знака настільки сильним, що люди доброї волі можуть заперечувати.

 

Цей знак є створення Держави Ізраїль 14 травня 1948 року.

 

Бог засудив єврейський народ блукав до кінця часу, і 14 травня 1948 Бог простив і дозволив поступове повернення народу на свої споконвічні землі. І вірний своєму слові Бог дозволив пустелі знову розквітати після 2000 років посушливості.

 

За цим фактом Бог розповів світу, що кінець часу тільки почався.

 

У розділі 24, вірші 34-35 і 32-33- 36 Євангелія від Матвія апостола пророцтво Ісуса Христа сам говорить нам дуже важлива ознака початку кінця часів і тривалості.

 

32 Навчіться себе порівнянням з фіговим деревом. Як тільки його галузки стають ніжними, а листя росте, ви знаєте, що літо близьке.

33 Так само, як побачите все це, знайте, що Син Людський при дверях

34 Поправді кажу вам: це покоління не пройде, і не буде все це.

35 Небо й земля пройдуть, але мої слова не пройдуть.

36 А дня й години ніхто не знає, ні Анголи небесні, ні Сина, тільки Отець.

 

Ми з упевненістю знаємо, що покоління, народжене в 1948 році, не пройде до повернення Ісуса Христа. Але це може призвести до 2068 року для максимального біблійного життя 120 років.

 

Тим не менш, все здається, вказує на те, що це повернеться до слави Господа Ісуса Христа. Насправді ми бачимо, що страждання людства є сильними і безперервними, як повернення Господа Ісуса Христа в Біблії можна порівняти з появою дитини, біль завжди буде яскравіше і сильніше вгору до приходу.

 

Дуже важливий знак Біблії про це повернення до слави Господа нашого Ісуса Христа – це руйнування світу, з якого світ не відновиться. Зрозуміло, що з 29 вересня 2008 року ми зазнаємо цієї глобальної економічної та фінансової руйнації.

 

Ще один важливий «Астрологічний» знак з’явився в небі 23 вересня 2017 року. Щоб зрозуміти значення цього знаку, прочитайте главу 12 книги Об’явлення (нижче та з посиланням на джерело)

 

Увага до розуміння ознак апокаліпсису глави 12 книги апокаліпсису повинна розуміти главу 17 . (Посилання)

 

У цьому розділі 17 ми дізнаємось, що під час його викрадення в дусі Іоанн мав бачення часу папи Івана Павла II, який є шостим королем Папського короля. Сьомим царем є Папа Бенедикт XVI, а восьмий король – папа Френсіс, але Бенедикт XVI є також восьмим королем, який ще живий.

Одкровення 12

 

01  І велике знамення з’явилося на небі: дружина , наділена у сонці пальто, місяць під ногами її, і на її голові вінок із дванадцяти зірок. (Примітка) Астрологічний знак від 23 вересня 2017 року відео   (посилання)

02  Вона вагітна, вона плаче, через біль і катування пологів.

03  На небі з’явився інший знак: великий вогонь-червоний дракон з семи головами і десятьма рогами, а також діадема на кожному з семи голів. (Примітка) Папа Френсіс, який каже, що є єпископом Риму, і тому одягнений у червону форму кардинала. Він є главою папської монархії складається з семи королів тато (плюс його восьмого) і десяти рогів , які є релігіями , які позичили вірність релігії Миру (Відео)

04  Його хвіст, тягнучи третину зірок небес, кинув їх на землю. Дракон прийшов стояти перед жінкою, яка збирається народити, щоб пожирати дитину від народження. (Примітка ) Битва, що відбувається в небі, також відбувається на Землі. Таким чином, дракон на Землі є Папою Франциском, а зірки на землі, таким чином, є християнами, яким надається ісламське насильство

05  І породила вона сина, чоловічої статі, пастуха всіх народів, що вела їх із залізним жезлом. Дитина була взята до боці Бога і його престолу,

06  А жінка втікає в пустелю, де Бог приготовив їй місце, щоб там жила там тисяча двісті шістдесят днів.

07  Тоді була битва на небі: Михайло, з його ангелами, повинен був битися з Драконом. Дракон, теж воював і його ангели , (Примітка)повернення Ісуса Христа , як ми чекали 23 вересня 2017 року для видалення церкви не сталося в цей день. Це буде втручатися трохи пізніше, відповідно до волі Божої, бо бойові дії в небі не закінчені, і сатана все ще вважає, що це може перемогти.

08  Але він не був найсильнішим; бо вони тепер нема місця на небі.

09  Так, він був відкинутий, великий Дракон, Змій витоків, той, кого називають дияволом і сатаною, спокусником всього світу. І він був кинутий на землю, а його ангели були кинені з ним.

10  І почув я в небі гучний голос , проголошуючи: «Тепер ось порятунок і сила і царство Бога нашого, ось влада Христа Його! Бо він відкинений, обвинувач наших братів, які звинувачували їх день і ніч перед нашим Богом.

11  Самі вони подолали його кров’ю Агнця, за словом, що вони свідками; віддаляючись від власного життя, вони пішли настільки далеко, щоб померти.

12  Небесні, тоді радійте, і ти, хто маєш твій дім на небі! Горе на землю і на море: до тебе зійшов диявол, сповнений великої люті; він знає, що він залишив мало часу. « 

13  А коли Дракон побачив, що його кинули на землю, то він почав гнати за жінку, що породила хлопчика . (Примітка) Проблеми будуть ще більше посилюватися для вірної Церкви Ісуса Христа, яка буде погано виконуватися до вбивства.

14  І дали жінці два крила великого орла , який летить в пустелі, в тому місці , де воно повинно бути живили в протягом часу, в два рази і половину часу (Примітка) (три півтора роки) від присутності Змія. (Примітка) Викрадення Церкви

15  А з уст своїх змій кинув за жінку водою, як річку, щоб вона була захоплена цією річкою. (Примітка) Буде останньою спробою запобігти поневолення християн.

16  Але земля прийшла на допомогу Жінці, і земля відкрила свої уста та проковтнула річку, що була кинена устами Дракона. (Примітка) На щастя, Бог спостерігає і допоможе всім християнам, вірним Ісусу Христу, у період захоплення.

17  Тоді Дракон розгнівався на жінку і пішов на війну проти решти нащадків своїх, тих, хто додержує Божих заповідей і зберігає свідчення Ісуса . (Примітка) Цей вірш пояснює, що після викрадення церкви християни, які не були викрадені, будуть переслідуватись.

18  І він став на піску біля моря.

 

Глава 12 Апокаліпсису оголошує про наближення захоплення церкви та повернення Ісуса Христа 1260 днів, 42 місяців або трьох з половиною років після викрадення.

 

Тому, мабуть, якщо захоплення негайно втрутиться, то наприкінці березня 2021 року,  незабаром перед Великоднем урочистостями, ми повернемося до слави Господа нашого Ісуса Христа.

 

Це обіцяє три з половиною роки великих страждань для християн, які залишилися на Землі до фізичного повернення Ісуса Христа.

 

Але ми повинні відзначити, що людські страждання в кінці часів вже значно посилюються з березня 2011 року з арабською весною, який звучав народження джихаду, очевидно, є біблійної війною в кінці часів,

Джихад розпочався під час правління короля Папи Бенедикта XVI!

ДЖІАХ, війна кінцевих часів

 

(див. Одкровення 12 у віршах 3 і 4)

 

З березня 2011 року світ живої з ІСЛАМ, революції, внутрішні, громадянські війни і релігії даного шляху до Джихаду і тероризму в усьому світі.

 

Іслам в Джихаді вторглися в світ, як легальної імміграції та незаконної з більш багато мігрантів біжать війни для деяких, страждання для інших, але і для деяких до вчинення терористичних актів, згвалтування, крадіжка, пошкодження, церкви осквернення і радикалізація мусульманських мас.

 

З числом мусульман на Заході радикалізації кожен день, стають фундаменталістами і нарочито показувати п’ятничну молитву на вулицях, які прагнуть зробити показною ісламський прозелітизм, який, слід зазначити, як правило, заборонений в мусульманські країни.

 

Точно так само мусульманки виявляють себе одягненими в чорні або кольорові завіси, що їх покривають. Руки також приховані рукавичками. Іноді чорні окуляри також приховують свої очі. Слід зазначити, що у багатьох мусульманських країнах ці прикраси не є загальною, а скоріше формою фундаменталізму, дуже погано бачиться місцевою владою.

 

На Заході ми переживаємо всі ці показні атаки ісламських фундаменталістів як сильне число багатьох мусульман стверджують, з силою і рішучістю, що західні суспільства складають свої вимоги прозелітів, показні, культурні, варварські і поклоніння.

 

Вони нав’язують несамовито і сила скандалу в охороні здоров’я мусульманки розглядаються лікарі-жінки, вони також стверджують, що меню (халяль) в їдальнях для своїх дітей

 

Вони нав’язують свої ритуали, їх амуніцію і поклоніння в громадських послугах і робочі місця, які місцева і час молитви, які необхідні.

 

Вони вбивають тварин (овець) на вулицях забою за їх обрядами. Ці тварини забиваються в жахливих умовах без опису жаху.

 

Велика рогата худоба забивають на бойнях, що суперечить звички і здоров’я західні звичаї і французький, зокрема, які хочуть тварин обалдеть, перш ніж бути вбитим, чи не прилипаючи не завдавати непотрібні страждання цих тварин.

 

У продовольчих магазинах вони вимагали спеціалізованих полиць (халал). У Франції вони навіть забороняли святкові крісла в громадських будівлях, незважаючи на дві тисячі років християнської культурної традиції.

 

Поступово західне суспільство рухається в напрямку ісламу, який починає здійснювати свої варварські закони, такі як шаріат, який серед інших звірств карає мусульманин ріжуть руки і ногу.

 

Це наші громадянські свободи, наші інститути, нашу культуру і наші звичаї і традиції, які поступово зникають, трохи більше кожен день перед фундаменталістського ісламу, джихадистів і варварським.

 

Зрозуміло, що до 2011 року, навіть якщо там були перегини, мусульмани на Заході, як правило, розміщені закони і звичаї західних країн, в яких вони були обрані, щоб прийти і жити.

 

Арабська весна в березні 2011 року дав негабаритний перспективу фундаменталістського ісламу, який занурив світ в страх тероризму, страх життя та затримання мусульман, які ще були в цілому гостинних і доброзичливих людей, які перші жертви цих фанатичних ісламських божевільних фанатиків.

 

Слід зазначити, що ці нещасні також засуджуються в пекло, оскільки вони заперечують Ісуса Христа.

 

Для того, щоб побачити всі ці ісламські екстремісти, які дрейфують довіру до цим варварським джихадистам здаються незрозумілими в такій країні, як Франція (країна прав людини).

 

І все-таки факти є, і, очевидно, наші лідери світового уряду здаються безсилою проти цієї глобальної цивілізаційної проблеми!

 

Зрозумійте, що після викрадення Церкви іслам не матиме жодних резервів чи стриманості.

 

Я завершу цей уривок з ісламу з повідомленням французьких мусульман, який взятий з інаугураційної речі   JFK

 

Не питайте, яка ваша країна може зробити для вас, але запитайте себе, що ви можете зробити для своєї країни.

 

Якщо Бог залишив нам короткий час, перш ніж знімати його для нас, щоб покаятися в своїх лихих учинках, і ми благаємо про прощення всіх наших гріхів.

 

Час нараховується і щоденна молитва вимагається.

 

Нарешті, нарешті, нагадаємо, що останній біблійний тиждень Пророка Данила, який триває сім років, повинен завершити час до повернення Месії, якого ми знаємо, – Ісуса з Назарету.

 

Я поставив початок цього минулого тижня до 29 вересня 2008 р., Який нас сприяв нам через сім років до сурманського фестивалю 2015 року. Було ясно, що я помилявся, і я знову можу помилятися в чому я збираюся оголосити вам.

 

Тепер, коли велика ознака на небі була виконана з 23 вересня 2017 року, ми можемо зробити висновок, що фізичне повернення Ісуса Христа очікується приблизно через 42 місяці, тобто 2021 року.

 

Сьомий тиждень (сім років) розпочався 42 місяці тому в 2014 році.

 

І є дата з долі, яка належить до 27 квітня 2014 року, яка є датою беатифікації папи Франциска Івана Павла II та Івана XXIII, які, як я вже пояснював у моїх статтях блога, є «Антихрист.

Це провокація і образа для Бога. Читайте мою статтю: посилання нижче.

Остаточне обурення Богові

 

Це пояснює б, що Бог ініціював початок кінця часів 14 травня 1948 і залишив сатані можливість вирішити сама дату буде почати цей останній період часу, який буде закривати кінець часу.

 

Але Бог може вирішити скоротити цей час …. !

 

У цьому випадку, вважаючи цю дату 27 квітня 2014 року датою початку останнього тижня Данила (7 років, 84 місяці), пророкував, щоб закінчити кінець часу. 42 місяці, 3 з половиною роки пізніше, приносить нам до 27 жовтня 2017 року половину цього семирічного періоду.

 

Захоплення церкви ми сподівалися на 23 вересня 2017 може тому бути навколо 27 жовтня 2017 буде дата замість негаразди.

 

До цих пір болі будуть тривати по всій Землі. Це визначеність, і ми повинні молитися, щоб Бог допоміг і захищав нас.

 

Точно так само ми повинні молитися і сподіватися на час після вознесіння скорочені, як обіцяв Ісус Христос в Євангелії від Матвія 24 вірш 22, і приймає його фізичне повернення на Землю місце задовго до 2021 року.

 

Сподівається, що вона буде в 2018 році, приймаючи до уваги той факт, що біблійне покоління 70 років підводять нас до 2018 року, починаючи з 1948 року, яка є датою початку кінця часу.

 

22 І якщо ці дні скоротяться, ніхто не буде спасений, але, через вибраних, ці дні скоротяться.

 

Бог благословить вас усіх мої улюблені браття і сестри у Христі, і проведе вас через ці дуже важкий час ми починаємо бачити кінець.

 

Віктор


%d blogueurs aiment cette page :