Господь береже християн AL-KOCH!

 4472788_3_cbbb_un-на-міліції-християни - village_99dbb2cfde9a6e45d6b7fe047556dc69

 

Це 2015 рік, як я сказав у моїй статті 1 січня (посилання  ТУТ  )  ми живемо і будемо жити ще дуже сильні моменти в кінці часу, бо більше повернення Ісуса Христа поруч і події сильні , потужний, ясний і вибухонебезпечні. 

 

Один погляд на минулі роки і катастрофічного екстраординарних доказів глобальної ситуації у всіх сферах представляється нам таким чином, щоб зрозуміти, що треба бути сліпим, щоб не бачити або несумлінність, таких як світло здається темним.

 

У першому кварталі 2015 року, Бог буде підвищувати обізнаність для людства (посилання  ТУТ ) ми відчуваємо біль пророцтво в Біблії оголошує повернення на Землю свого єдиного сина, і улюблені, Ісус Христос, наш Спаситель і наш король який повернеться з нами, щоб правити світом протягом тисячі років, які відділяють нас від остаточного рішення.

 

Ми повинні розуміти, що ми живемо в останні роки, мої любі християнських братів і сестер світу, час гонінь і віри.

 

Гоніння на християн в даний час в усьому світі і у великих масштабах громадянських воєн, терористичних актів і фізичного, морального і в усній формі.

 

ІСЛАМ правою кнопкою думати так, як Схід, засуджує гнів і лють кривавими подіями, карикатури пророка Мохаммеда, зайшла так далеко, щоб спалити прапор нашої улюбленої Франції і погіршити наші посольства.

 

Як же тоді ми можемо мати повагу до ордам фанатиків, які жорстоко кричать « мертвих » для християн і французькою мовами.

 

Як ми можемо мати повагу до армії кровожерливих фанатиків і дурнів в ім’я Бога вони називають Аллаха вбити своїх братів і сестер толерантні і відкритим мусульман і наших братів і сестер східних християн ,

 

Як ми можемо вимагати поваги до мерзенних істот, які порушують калічити і вбивати тих, хто відмовляється підкоритися варварських законів, спрямованих на те, щоб « людина » Раба фанатиків, які в цілях принизити людину, щоб прийняти життя рабства.

 

Слід визнати, що ці мерзенні істоти, фанатики, ісламісти і терористи прагнуть досягти за допомогою сили, війни і терору, нової цивілізації на Землі « іслам » .

 

Так має бути сказано і уточнити ці дикі орди фанатичних ісламських терористів, якщо вони вирішать повернутися спонсорувати або проводити атаки в країні прав людини і громадянина « Франція », або кожної істоти вільно жити свою віру, свою релігію і культуру щодо індивідуальних свобод і законів Республіки , ми залишаємо в якому разі не безкарних злочинів, скоєних у Франції і по всьому світу від народу Франції, її цінностях і його Республіки ,

 

Мирний час   

Відповідь від Франції завжди буде  його права та юстиції та його сили завжди буде його права і справедливості.

 

Військовий

Бог зглянеться наших ворогів !!!

 

 

Закони Республіки є світськими і мусульмани Франції, французька, народжені в прямому ефірі, як кожен французькою мовою відповідно до законодавства Республіки, її традиції та її звичаї, богослужіння, культурних і республіканських.

 

Для мусульман стати французів, французького громадянства вони були прийняті значення, закони і звичаї США і Франція, і його республіку і повинні відповідати.

 

Для що не володіють французькою мусульман, що живуть у Франції , які більше не приймають цінності і закони Французької Республіки, у них є проблеми , що їх відповідальність за вирішення.

 

Французький Тихого океану і пацифісти.

Мирне, тому що вони живуть у світі

Пацифісти, тому що вони допомагають іншим жити в світі

 

Ми, французи, чоловіки і світ Жінки живуть в світі і в ім’я миру і любові ми вітаємо жертв тиранії і допомагаючи в рамках «ООН» та всіх нужденних жертвами гвалтівників і кровожерливих безумців.

Для напасти на Францію і її народ злочин проти миру і любові до Бога і він ніколи не буде залишатися безкарним!

 

Ісламісти,

 

Не чіпайте мою французи брати і сестри, іудеї, мусульмани, атеїсти, християни або будь-яку релігію!

 

Ісламістські фанатики і терористи, ви, виступаючих джихад проти нашої цивілізації і нашого суспільства, ваше покарання поруч і він прийде з небес .

 

Це буде здорово, і буде виконуватися

з волі Бога!

 

Ісламісти, то ви жадаєте Бога допомогти вам і залишиться глухий до вашим молитвам і ваших сліз.

 

Покайтеся і дивитися в небо!

 

Для всіх нещасних жертв цих кривавих розуму, я хочу сказати вам, що Бог бачить ваші страждання, і що день позбавлення поруч, то ваша нагорода буде велика.

 

Увага, мужність, терпіння і молитва.

 

Улюблені брати і сестри у Христі, Бог любить нас і допоможе нам, оскільки це допомагає нашим братам і сестрам Аль-KOCH який є оазисом миру і любові в пеклі Іраку!

Посилання на Натисніть Стаття християн Аль-Кох   ТУТ 

 

 

Бог благословить усіх людей доброї волі.

Любов, мир і радість у серцях і в лобі в очікуванні повернення в славі на землі Господа нашого Ісуса Христа.

Віктор

Votre commentaire

Choisissez une méthode de connexion pour poster votre commentaire:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.


%d blogueurs aiment cette page :