ВИДАЛЕННЯ З ЦЕРКВИ МОЖЕ БУТИ НОЧУ З СУБДИ ДО НЕДЕЛЯ, 19 ДО 20 вересня 2020 року.

Результати пошуку для "BASILIQUE SAINT PAUL"

Базиліка Святого Павла в Римі

 

Протягом 10 років, як я створив цей блог (у 2009 році), я повідомляю читачам, що Ісус Христос незабаром повернувся на Землю протягом свого 1000-літнього правління, як він обіцяв своїм апостолам, перш ніж він воскреснути на небесах через сорок днів після свого воскресіння.

Я також повідомив читача, що кінець часу розпочався 14 травня 1948 року після створення Держави Ізраїль, яка є пророчим годинником часів, і що з цієї дати настає час Покоління, ті, хто буде жити, побачать повернення Господа нашого Ісуса Христа на Землю.

Покоління в Біблії триває тривалість.

Першому 40 років, але час уже перевищено,

Тож у нас все ще було 70-річне покоління, яке привело нас до 2018 року, і ми також виявили, що Ісус Христос не повернувся у 2018 році.

Отже, зараз у нас в Біблії кілька разів цитується 80-річне покоління. І ось ми приходимо до 2028 року.

Я використовував лише біблійні пророцтва, щоб шукати приблизну дату повернення Господа нашого Ісуса Христа на Землю. На жаль, моє дослідження дозволило мені лише дві речі.

Перша полягає в тому, щоб знайти дату початку кінця біблійних часів: 14 травня 1948 р. Як це є, ця дата слугує лише знанню початку покарання.

Друга пов’язана з першою, що покарання, коли вони розпочалися, не припиняються до повернення до Слави Господа нашого. Більше того, вони продовжують рости в ритмі болю від пологів.

Що змушує мене щороку відкривати вам, що рік, що настає, буде гіршим, ніж той, що передував йому.

Рік 2020 буде гіршим, ніж 2019, і коли я скажу гірше, я повинен сказати жахливо гірше. Бо 2020 рік – особливий рік. Болі повинні бути жахливими у всіх точках. Я не віщун і не провидник, тому можу лише сказати вам, що ми продовжуватимемось у темряві.

Ми жили з 1948 року покараннями Божими. Це не тінь сумніву. Вони триватимуть до повернення Господа нашого Ісуса Христа.

Хоча я не є ні ворожцем, ні провидцем, я вважаю, що страждання всіх наших братів і сестер пов’язані з сатаною. Він вражає християнство і весь світ з усіх боків силою і люттю.

Бідність і невпевненість в атмосфері страху і страху, пов’язаних з ісламізмом, – це щоденники багатьох братів і сестер, які також повинні все частіше зустрічатися з усіма труднощами погоди та катаклізмами, потужними і руйнівними.

Так, ми живемо чорними днями і будемо жити знову.

Чому Бог допускає такі злодіяння, коли деякі люди відмовляються від віри та церкву, яку вони негативно критикують.

Я хочу в цій статті принести вам трохи радості та надії, адже день повернення Господа нашого насправді дуже близький.

Для тих, хто стежить за моїм блогом і вас багато по всьому світу, навіть якщо останнім часом я помітив справжнє зменшення відвідуваності, я передам вам одне з моїх досліджень, яке може, якщо я ще не дав себе дати справжня надія для всіх тих, хто чекає щасливої ​​події повернення Господа нашого Ісуса Христа.

Оскільки я не зміг знайти достатню точність у біблійних пророцтвах про останні моменти кінця часу, я почав шукати їх у небіблійних пророцтвах, але досить достовірних, щоб їх врахувати.

Тому саме в пророцтві, яке я вам уже дав, про Пресвяту Діву Марію, зроблену на півдні Франції, в невеликому гірському селищі поблизу Італії « la Salette » для двох маленьких дітей.

У цьому пророцтві в єдиний раз у своїх приходах Пресвята Діва Марія розповідає дітям про всі покарання 1864 року, коли Ісус Христос повернувся на Землю. Дивно, але все є. Нарешті майже всьому не вистачало елемента « року повернення Господа нашого Ісуса Христа »,  і саме в іншому пророцтві загадково з’явилося « Пророцтво Пап », що я знайшов найважливіші елементи, які дозволяють нам зрозуміти останні моменти завершальних часів до повернення Господа нашого Ісуса Христа.

Ці два пророцтва, які з’являються у відео у статті, я закликаю вас переглянути їх знову і знову, щоб дійсно ввійти в нього, бо все є.

Знайте, що деякі важливі події повинні відбутися до повернення Господа нашого Ісуса Христа.

По-перше, Пресвята Богородиця спонукає Папу Римського, який зазнав нападу в його дні, « тому Іван Павло II », і що він і його наступник не побачать торжества Церкви Божої « царювання Ісуса Христа на Земля. Тож саме за правління папи Франциска це буде поверненням Ісуса Христа, але це також означає, що поки Папа Бенедикт XVI живий, Ісуса Христа не повернеться .

Але Пресвята Богородиця також говорить, що Церква буде затьмарена до повернення Ісуса Христа, і деталі, які вона надає цього моменту, відповідають часам, у який ми живемо. Дійсно запрошую вас подивитися відео, яке ви будете на дупі, я запевняю вас, тому роз’яснення Пресвятої Діви Марії кричать правди, що ми живемо.

Переглядаючи відео, пам’ятайте найбільше про те, що всі ми грішники і всі бажаємо прощення Ісуса Христа, але Ісус Христос також хоче, щоб ми покаялись у своїх помилках і випрямили своє життя.

До повернення Ісуса Христа Земля опиниться в темряві, війнах, нещастях, насильстві, катастрофах, продовжуватиме вражати з неймовірною силою та насильством усі народи Землі, але особливо християнство.

Важливо допомагати один одному і молитися, адже дні та ночі будуть дуже важкими. Але є у всіх цих неминучих нещастях, світло надії для всіх наших Братів і Сестер і для всіх тих, хто прийде до Ісуса Христа.

Згідно з пророцтвом папи, папа Франциск є останнім папою і, в будь-якому випадку, кінцем папства, що пророкується на 2027 рік.

З Пресвятої Богородиці ми знаємо, що Франциск – останній Папа і що він побачить торжество Церкви Божої.

Ми знаємо з Пресвятої Богородиці в цьому пророцтві, яке датується 1846 р., Що церква буде затьмарена задовго до повернення Ісуса Христа і що коли церкви не буде, то пророки Генох та Ілля будуть проповідувати любов до Бога і повернення Ісуса Христа за його правління 1000 років. Але перед цими двома пророками всі дозорці, апостоли останніх часів, будуть проповідувати Слово Боже і повернення Ісуса Христа.

Це трохи на моєму рівні те, чим я займаюся десять років. За ці десять років я був впевнений, що вознесіння Церкви відбудеться безпосередньо перед поверненням Господа нашого Ісуса Христа. Але якщо я помиляюся, то, можливо, це 2020 рік, сім років (так на початку сьомого тижня пророкував пророк Даниїл) до повернення Господа нашого Ісуса Христа, що відбудеться викрадення Церква.

Я не знаю, в яку пору року відбудеться викрадення людей, хоча я трохи схиляюся на фестиваль труби в ніч з суботи на неділю з 19 на 20 вересня 2020 року . Кінний фестиваль того року на два дні Господа єврейського народу та християнського народу.

 

Бог благословить вас і провадить вас у цій темряві, поки ви не звіритеся.

Не забудьте переглянути ці відео кілька разів, щоб повністю зрозуміти їх.

Віктор

 

 

Справжнє повідомлення від Діви Марії до Салет (19 вересня 1846 р.)

 

 

Пророцтво пап | Документальний фільм 2016 року

 

 

Історія святого Павла поза стінами

Слід зазначити, що папа Франциск займає останнє доступне місце!

 

Список 265 пап від Петра до Бенедикта XVI

http://perso.numericable.com/gabriel.floricich/saint-ouen/pages/y-lista_papas.html

 

Віктор


%d blogueurs aiment cette page :