ВЕСІЛЛЯ В АДУ

 

ВЕСІЛЛЯ В АДУ

З 23 вересня 2017 року на 21 травня 2018

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

З огляду на важливість і актуальність змісту цієї книги я вирішив замість того, щоб зробити редагування, публікацію і абсолютно безкоштовно на блозі.

Я звернуся в ньому підкреслюється, що людство живе в останні роки.

Ми всі бачимо, що ненадійність стала щодня безліч людей по всьому світу. Війни, насильство, стихійні лиха, епідемії, голод, втрата цінностей, незахищеності і поневірянь, що накладаються на або всіх народів планети.

Поганий набір обставин вони викликані всі ці лиха? Я виділю те, що в темряві совісті, щоб всі розуміли, що причинно-наслідковий зв’язок існує на всі ці проблеми безпеки.

Будьте вже впевнені, що життя людства перемкне дуже скоро що. Це впевненість, і ми побачимо в книзі, які причини і слідства, а також які доступні людству варіанти.

Кожен день, який проходить, обіцянку ЗМІ в світ мрії і кращий світ на довгі роки. Але ми бачимо, що життя приносить нам незахищеність і щоденні страждання.

Я запрошую вас, щоб отримати доступ до решти книги через це посилання, яка направить вас на правій сторінці блогу на французькій мові. Ви можете перевести веб-сторінку книги з перекладачем сторінок вашого інтернет-провідник «Кром» або іншим чином.

https://victorpicarra.wordpress.com/2017/06/28/mariage-en-enfer/

 

Приємне читання,

Віктор

Publicités

%d blogueurs aiment cette page :