Бог відкрив печаткою одкровення TIMES END

Великодній

 

КІНЕЦЬ ЧАС

 

Бог повідомив ангела, пророка Даниїла про майбутнє єврейського народу і досягнення кінця часів.

 

Ми можемо знайти цю інформацію, включаючи Данила 9 в Данила 12

 

Данило не зрозуміти всі одкровення, зроблені, а потім повернувся до Ангел Божий у віршах 12,8, а потім відповідав Ангел у віршах 12,9

 

 

12:08

Я чув це, але не зрозумів; і я сказав: Пане мій, що ж буде в кінці цих речей?

 

 

12:09

Він сказав: Піди, Данило, тому що ці слова заховані й запечатані до часу кінця .

 

 

Цей вірш 9 пророцтва Даниїла чолі 12 дуже явне і дуже важливо, тому що воно говорить нам, що кінець часу Бог відкриє те, що він досі переховується.

 

 

Повернення Ісуса Христа!

 

 

 

Сьогодні ми в кінці часу з волі Бога, і перед фізичним повернення Господа нашого Ісуса Христа за його тисячолітнього царства.

 

Це твердження , що « ми в кінці часу з волі Бога, і перед фізичним повернення Господа нашого Ісуса Христа за Його тисячолітнього правління, » не пророкує, що я роблю, але це проста констатація виконання всіх біблійних попереджувальні знаки про повернення Ісуса Христа.

 

Огляд минулого показує нам світлі біблійних пророцтв і ознак того, що історія людини, схоже, закінчилася 14 травня 1948 у зв’язку із створенням держави Ізраїль, представленої в Біблії до кінця час і дозволяє прогресивним і масове повернення єврейського народу жити у Святій Землі « Єрусалим ».

 

Оголошення про перші ознаки!

 

Єзекіїль 36/24-28)

Я візьму вас з народів, і зберу вас з усіх країн, і приведу вас у вашій країні. Виллю вам чисту воду, і ви повинні бути чистими; Очищу вас від усіх скверн ваших, і від усіх ідолів ваших. Я даю вам нове серце, і вкладу новий дух; І візьму з вашого тіла серце кам’яне, і дам вам серце із плоті. Я вкладу в вас дух Мій, і Я буду переконатися, що ви будете слідувати моїм укази і будьте обережні, щоб спостерігати Мої постанови. Ви живете в землю, яку Я дав батькам вашим; ви будете Моїм народом, і Я буду вашим Богом

 

Відвідування сьогодні, 14 травня 1948 так, очевидно, першою ознакою кінця часів.

 

Всі пророцтва і біблійні попереджувальні знаки про повернення Ісуса Христа, щоб виконати експоненціально з тих пір. Це реальність.

 

Це підтверджує і довести, що пробудження людства оголосити про повернення Ісуса Христа, була розпочата Богом у створенні Держави Ізраїль.

 

Наша історія хлопця закінчена в криваву бійню після двох жахливих світових воєн.

 

З 14 травня 1948 до повернення Ісуса Христа, живемо і жити час одкровення « Апокаліпсис » Людина вирішує за його майбутнє, але він страждав волю Божу.

 

Це заповідав Бог являє собою стислий період експоненти від життя людини, так що нам стане відомо через цього пробудження біблійно оголосив, що кінець часу залишається все менше.

 

Таким чином, ми бачили з 14 травня 1948 всі технологічні досягнення відбуваються в геометричній прогресії, як збільшення населення Землі, голод, хвороби та пандемії, навпаки божественні цінності (одностатеві шлюби є хорошим приклад) землетрусу, проливні дощі, пожежі, повені, шторми і урагани, насильство, безлади і громадянські війни і релігії, крім незрозумілі смерті мільйонів риб річки і океани мільйонів птиці та великої рогатої худоби також вмирають без пояснення причин протягом декількох років.

 

Всі ці факти ще не покарання від Бога або в день його гніву, але все ж таки вдалося її бажанням, щоб прокинутися!

 

Я хочу показати, що, хоча кількість жертв і раніше занадто багато, і, що стихійні лиха є повторюваними і негабарит, людство щоразу вдалося уникнути хаосу, якось відшкодувати збиток, і продовжувати вперед.

 

Всі ці факти були включені в Біблії. Вони відбуваються з більшою силою, частота і масштаби з єдиною метою, щоб прокинутися!

 

На жаль, цей експонентний щоб показати, що ми живемо в кінці часів відродження, бо вона дозволяє нам не знати хоча б приблизно час повернення Господа нашого Ісуса Христа.

 

Можна подумати, що це воля Божа!

 

Оскільки Ісус сказав, що тільки Батько знав, що дві тисячі років, день і годину його повернення.

 

Але ні!

 

Бог сказав в книзі Даниїла 12,9, що одкровення про кінець часів не була вирішена до кінця!

 

Отже, Бог хоче, щоб ми шукати і як ми були, в іншому місці в Біблії це називається кілька разів нашої розвідки.

 

І чому Бог, якщо він не знайшов, що ми хотіли, і ми повинні зрозуміти, в Біблії, що останні сім років Апокаліпсису « негараздів » буде розділений на дві частини, друга містить дня його зол!

 

Тому важливою ознакою повинні явити світу початок останні сім років життя людини до повернення Ісуса Христа (сьомому тижні Данила) і навіть зробив відомим людям до дати повернення Ісуса Христос без всіх часів, повідомте нам ні дня, ні години свого повернення, як ми говорили Ісус Христос.

 

Тільки Бог знає день і годину повернення Ісуса Христа!

 

Тепер, коли ми розуміємо, підтверджуючих доказів (реалізацію і виконання біблійних пророцтв і ознак віщуючи повернення Ісуса Христа) до експоненціального урахуванням всіх наведених вище фактів і реального фактичного, що кінець часу запускається з 14 травня 1948 і що досягнення в такий короткий проміжок часу така велика кількість фактів, представлених в Біблії, не може в будь-якому випадку, цей закон ймовірностей, бути збігом.

 

Тепер ми повинні знайти новий знак, щоб знати про початок останні сім років людини до повернення Ісуса Христа.

 

Це важлива ознака як і раніше аналіз минулого, які ми знаходимо і слідства 29 вересня 2008, там був такий важливий людина не може забули знак.

 

Це був крах фондового ринку Уолл-стріт, що сталося на свято ангелів, з негативним індексом -777.

 

Там ви помітили це число 777 це число Божества.

 

Відзначимо, що цей знак був особливо сильним і важливим з 29 вересня 2008 року Світовий розорення рясніють сильніше занурюючись велика частина чоловіків і жінок світу в бідності та поневірянь. (67 осіб провести стільки грошей, скільки половини людства)

 

Джерело:

http://www.agoravox.fr/actualites/societe/article/inegalites-meurtrieres-les-67-plus-150546

 

 

З 29 вересня 2008 світ виживає тільки за рахунок боргу.

 

Ясно також, що біблійні пророцтва й ознаки того, що вже реалізовані в геометричній прогресії з 14 травня 1948, воскрес в потужності, величини і частоти з 29 вересня 2008 року по стали дуже потужний і щодня 2014.

 

Один погляд на нинішніх глобальних новинних моментів збільшення глибини, обсяг, потужність і частоту біблійних пророцтв і знаків, зроблених з 29 вересня 2008 року.

 

Велика частина світу живе в бідності, злиднів і страждань і страждає більше катастроф землі і погоди.

 

Багато людей також стикаються з повстань і громадянських воєн і релігії.

 

У зв’язку з цим нової шкали лих і всіх біблійних пророцтв і знаків, зроблених, ми розуміємо, що Він не міг бути більш сильним і більш явною ознакою оголосити світові про початку минулого тижня Даниїла (сім Останні роки Апокаліпсису)

 

Всі ці факти є реальними, фактичні та важливі події з 14 травня 1948, більш раніше росте в геометричній прогресії з 29 вересня 2008, повністю узгоджуються з біблійними пророцтвами і знаків, оголошених для кінця часів і повернення нашого Господа Ісуса Христос.

 

Це вже не можливо сумлінно сумніватися, що ми живемо з 29 вересня 2008 останні сім років життя людини до фізичного повернення Ісуса Христа на горі Оливній за його тисячолітнього царства .

 

Ми також можемо бачити і сказати, що одкровення кінця часу було добре, у відповідності з волею Бога, не запечатані до кінця часу.

 

Це тільки з цих дат, що одкровення було зроблено в світі силою виконаних пророцтв.

 

Перед 14 травня 1948 ніхто не міг передбачити, що кінець часу працюватиме, тому що всі біблійні пророцтва і знаки зроблені після цієї дати.

 

Точно так само, неповторний знак оголосивши минулого тижня Данила не могли бути відомі до він розуміє, 29 вересня 2008 року.

 

Одкровення кінця часу не було добре запечатані Богом до кінця часу!

 

Останні дні буде найважча ми знаємо. повернення Ісуса Христа на горі Оливній запланований на вересень 2015!

Або через сім років після 29 вересня 2008

 

Ймовірно з нагоди свята труб між 14 і 15 вересня.

 

Див мою статтю

https://victorpicarra.wordpress.com/2014/02/25/revelations-et-force-de-la-foi-a-la-fin-des-temps/

Це не пророцтво.

 

Це аналіз і логічне знаходження виконання всіх пророцтв і біблійних ознак, зроблених.

 

Звуковий сигнал звучить голосніше,

 

Але їх немає, тому глухого, хто не хоче слухати, і немає жодного, так сліпий, як ті, хто не хочуть бачити.

 

Експонентний вигляд всіх біблійних пророцтв і знаків, зроблених з 14 травня 1948 року знову ще експоненціально посилюється з 29 вересня 2008 року, ми не можемо визнати очевидне:

 

– Кінець часу почалася 14 травня 1948 із створенням Держави Ізраїль.

 

– Сьомий тиждень Данила почався з обвалу фондового ринку Уолл-стріт 29 вересня 2008

 

Повернення Ісуса Христа

 

Повернення Ісуса Христа буде в кінці семи років почав 29 вересня 2008 Тому в 2015 році це явний впевненості!

 

Див мою статтю про дати Апокаліпсису:

ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ Апокаліпсису і захоплення Церкви оприлюднив!

Ми знаємо, що минулого тижня Данила повинна бути розділена на дві частини.

Дн 9:27 –  І він зміцнить заповіта для багатьох. Час на тиждень; і час до половини тижня він повинен викликати жертва і приношення, і крило храму не буде мерзоту запустіння до кінця, до кінця призначеного спустошена « .

 

Книга Апокаліпсису Іоанна також говорить нам, що друга половина (42 місяців) з останніх семи років буде гірше, ніж перше і міститиме фактичну день гніву Бога період.

 

Половина останній тиждень є березня 2012 року.

 

У березні 2012 року було важливим знаком на небесах, що єдине пояснення ми знайшли в тому, щоб забути, що сталося.

 

« Чорна сфера безпрецедентного розміру, можливо, більше, ніж нашій планеті Земля залишилася підключений до сонця протягом більше двадцяти чотирьох годин з 8 березня 2012 року з 14 годин на 11 березня 2012 Про 15-годинний всесвітній час. « 

 

Хоча qu’inexpliqué реальна і конкретний факт, визначені НАСА

 

 

Див мою статтю

https://victorpicarra.wordpress.com/2013/01/15/les-signes-dans-les-cieux-sont-visibles-jesus-christ-arrive-bientot/

 

Оскільки комети і метеорити пасовищний угіддями більш-менш є частиною повсякденного життя і метеорні потоки також потрапляють все частіше на Землі з березня 2012 року.

 

Можна сказати, що величина цих явищ утворюють ранні ознаки на небі Далі буде з більшою майбутньому, щоб прибути в день гніву Божого знаків.

 

Ми в кінці наших очікувань, і дні, які слідують буде тому силовими речами дуже важких для усіх нас.

 

З одного боку, спокуси стане сильнішим, поки вона залишається сатані дуже мало часу, щоб здійснити свій план проти Бога і нас, людей,.

 

А по-друге в день гніву Божого повинні відбуватися до повернення нашого Господа Ісуса Христа.

 

Все це дає нам уявлення про великі труднощів для 10 вересня місяця, що залишилися.

 

Ми повинні діяти швидко і прийти до Ісуса Христа і поширювати благу звістку « Ісус Христос скоро і це логічно до 2015 року. »

 

Див мою статтю

 

https://victorpicarra.wordpress.com/2013/09/14/le-retour-de-jesus-christ-peut-etre-le-14-ou-15-septembre-2015-au-cours-de-la-fete-des-trompettes-3/

 

Я запрошую вас опублікувати цю статтю в своїх блогах, відправляти всім своїм друзям і знайомим посилання статті та блог так, щоб стільки людей, скільки можливо мати інформацію і бути врятованими.

 

Ісус Христос скоро, це впевненість і вигляд всіх біблійних пророцтв і знаків, зроблених його до 2015 року.

 

Пресвята Діва, ми прийшли, щоб допомогти його поява на Фатімі, але він показав три маленьких дитини, і призначений для оприлюднені у свій час, не був повністю.

 

Інформація карбувалися знав таємницю тат і Ватиканом.

 

Слід зазначити, що Папа і Ватикан визнали явищах Пресвятої Богородиці у Фатімі, як чудове, і все ж вони як і раніше хіт секретну інформацію він показав.

 

Див мою статтю

 

Третій секрет Фатіми повернення Ісуса Христа на землі – правда!

 

Багато пастори і eschatologists просто повідомити, що ми в кінці часу, не розкриваючи ні дати початку або дата закінчення буде повернення Ісуса Христа.

 

Інші губляться в розрахунках, якщо штовхнув, що кінцеві дати не сказати все, що завгодно.

 

Бог просто показує факти до кінця часу він ніколи запечатаному до останнього часу.

 

Ми в кінці часу і повинні розглядатися кожен день!

 

Ми повинні мати мужність, щоб визнати, що ми грішники і молитися за наше спасіння прийшло протягом дня Ісус Христос зніме Свою Церкву, як тать, коли ми робимо, ми не будемо чекати.

 

Ісус Христос фізично повернутися до гори Оливної в 2015 році, очевидно, це, швидше за все, під час свята труб між 14 і 15 вересня 2015 року.

 

На жаль, я не знайшов вірна ознака, оголосивши дату захоплення Церкви.

 

У своїй статті

ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ Апокаліпсису і захоплення Церкви оприлюднив!

 

Я припускає можливість видалення цього року, швидше за все, в листопаді місяці 2014 року.

 

Але цілком можливо, що вознесіння церкви відбудеться в даний час і, можливо, на свято Великодня, і ми вже майже на місці

 

Пасха початок понеділок, 14 квітня вівторка, 22 квітень вечір у сутінках.

 

Християнська Пасха в понеділок, 21 квітня.

 

Я бажаю вам всім щасливого Великдень (и) 2014 Любов, прощення і покаяння.

 

Приїжджайте в Ісуса Христа, це ще не занадто пізно. Але незабаром там буде плач і скрегіт зубів останнім часом.

 

Ісус Христос любить нас, незважаючи на наші помилки і гріхи.

 

Запитайте у Бога прощення за наші провини і молитися за порятунок наших душ і наших улюблених братів і сестер.

Бог охороняти вас весь день гніву Його, що відбувається.

Віктор

 

 

 

 

Votre commentaire

Choisissez une méthode de connexion pour poster votre commentaire:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.